MECI
13.01.20 | 2-a rundă de calif. | Lorenzo Vatteroni | Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-0 | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Italia
27.09.00, 23 Vârsta
27.09.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Lorenzo Vatteroni vs. Stefanos Sakellaridis - meciuri reciproce
17.08.21 | 2-a rundă de calif. | Lorenzo Vatteroni | Stefanos Sakellaridis | 7-61, 6-2 | detaliu meci | M15 Warmbad | Zgura |
13.01.20 | 2-a rundă de calif. | Lorenzo Vatteroni | Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-0 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
05.01.20 | 1-a rundă de calif. | Lorenzo Vatteroni | Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-0 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Lorenzo Vatteroni form & Stefanos Sakellaridis form
Lorenzo Vatteroni - ultimele meciuri
M25 Santa - Zgura | ||||
08.04.24 Calificare | vs. Francesco Ferrari | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Jack Caso | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Opatija - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Tommaso Compagnucci | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Jerko Brkic | 7-5, 3-6, 10-2 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Alen Bill | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Rovinj - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Jerko Brkic | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ruben Hartig | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Francesco Ferrari | 5-7, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
05.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Aljaz Jeran | 6-2, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Kyle Overmyer | 6-4, 1-0, Kyle Overmyer - retragere | detaliu meci | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Fabien Salle | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Lucas Renard | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. James Davis | 3-6, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
M25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Cox | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Ewen Lumsden | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Michael Zhu | 4-6, 6-1, 9-11 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Cheraag Bajwa | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
M15 Bad - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Michael Agwi | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Danderyd - Indoor Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Matthew Dellavedova | 6-0, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Jonas Trinker | 6-73, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Fred Simonsson | 3-6, 6-4, 12-10 | detaliu meci | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Giuseppe Caparco | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Pirot - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-0, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Caslano - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luca Giacomini | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Louroi Martinez | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Alberto Morolli | 7-66, 6-3 | detaliu meci |
Stefanos Sakellaridis - ultimele meciuri
Concepcion Challenger - Zgura | ||||
22.04.24 Calificare | vs. Gabriel Decamps | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 4-0, Ignacio Carou - retragere | detaliu meci | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Busan Challenger - Hard | ||||
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Yunseong Chung | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Kashiwa - Hard | ||||
03.04.24 1-a rundă | vs. Leo Vithoontien | 6-4, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Tsukuba - Hard | ||||
29.03.24 Sfert de finală | vs. Kokoro Isomura | 2-6, 6-0, 2-6 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Nishi - Hard | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Duckhee Lee | 6-75, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Leo Vithoontien | 6-2, 6-77, 7-63 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Seungmin Park | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Hikaru Shiraishi | 6-72, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Jimmy Yang | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
03.03.24 Finală | vs. Jie Cui | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Maik Steiner | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Maximus Jones | 6-3, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Matic Kriznik | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Bang Shuo Yin | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Maik Steiner | 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Duckhee Lee | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Jie Cui | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Linang Xiao | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Li Tu | 3-6, 3-6 | detaliu meci |