MECI
05.01.20 | 2-a rundă de calif. | Louis Allen | Dominik Langmajer | 7-61, 7-5 | M15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Regatul Unit
23.01.00, 24 Vârsta
23.01.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
21.08.99, 24 Vârsta
21.08.99, 24 Vârsta
Louis Allen vs. Dominik Langmajer - meciuri reciproce
05.01.20 | 2-a rundă de calif. | Louis Allen | Dominik Langmajer | 7-61, 7-5 | detaliu meci | M15 Monastir | Hard |
Louis Allen form & Dominik Langmajer form
Louis Allen - ultimele meciuri
M15 Shymkent - Zgura | ||||
22.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Dev Javia | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
16.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-72, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Max Wiskandt | 0-6, 1-3, - Louis Allen - retragere | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Noel Larwig | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sahej Maker | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriele Volpi | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Safonov | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Brian Bozemoj | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Rayen Hermassi | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Arad - Zgura | ||||
25.09.23 Calificare | vs. Martin Zeljenka | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Constanta - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Antonio Caruso | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Bucharest - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Vlad Cristian Breazu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 3-6, 12-14 | detaliu meci | |
M25+H Bacau - Zgura | ||||
25.07.23 Calificare | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Brasov - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Markus Wunder | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 5-7, 1-3, - Louis Allen - retragere | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Francois Musitelli | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Mehdi Benchakroun | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Lorusso | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Atharva Sharma | 6-4, 6-3 | detaliu meci |
Dominik Langmajer - ultimele meciuri
M15 Trnava - Indoor Hard | ||||
05.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Marek Nano | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Selva - Indoor Hard | ||||
01.11.22 1-a rundă | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
24.10.22 Calificare | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Julien Kaufmann | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Budapest - Hard | ||||
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Dennis Dragomirov | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.22 Calificare | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
14.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Nathan Eugster | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.22 a 2-a rundă | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.03.22 1-a rundă | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-1, Marek Gengel - retragere | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.02.22 a 2-a rundă | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.02.22 1-a rundă | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
13.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Deney Wassermann | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Melnik | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Ostrava - Indoor Hard | ||||
21.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
14.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Ying Hou | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Selva - Indoor Hard | ||||
25.10.21 Calificare | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Paolo Schiavone | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Prague - Indoor Hard | ||||
03.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Matyas Cerny | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
26.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Warren Sinius | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Ricany - Zgura | ||||
30.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Martin Machala | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Lodz - Zgura | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Omar Brigida | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Gdynia - Zgura | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Grodzisk - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Castelo - Hard | ||||
26.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Mark Owen Endler | 6-3, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
M25 Wroclaw - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Gaiba - Iarbă | ||||
07.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Francesco Vilardo | 5-7, 3-6 | detaliu meci |