INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Louroi Martinez vs. Luca Gelhardt - meciuri reciproce
12.03.19 | Calificare | Luca Gelhardt | Louroi Martinez | 3-6, 7-61, 12-10 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Louroi Martinez form & Luca Gelhardt form
Louroi Martinez - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.24 1-a rundă | vs. Justin Engel | 7-61, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 6-0, 10-3 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Carl Labitzke | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Marlon Vankan | 7-65, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Nicolas Hollender | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 5-7, 10-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Kamran Hanif | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. George Lazarov | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Nielsen | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Tim Handel | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Federico Bove | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Thomas Drayton | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nazar Oliynykov | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.02.24 Calificare | vs. Denis Constantin Spiridon | 4-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Simon Knezevic | 5-7, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jiri Cizek | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Dmitry Popko | 6-3, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
12.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Ali Yazdani | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Dinko Dinev | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Iliyas Maratuly | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.12.23 a 2-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Sarp Agabigun | 7-64, 7-65 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Ku Keon Kang | 1-6, 6-2, 10-6 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-2, 1-6, 10-5 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Paul Woerner | 7-64, 3-0, Paul Woerner - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-76, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
M25 Benicarlo - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Luca Gelhardt - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
31.07.20 1-a rundă | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
30.07.20 1-a rundă | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
29.07.20 1-a rundă | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.07.20 1-a rundă | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.20 1-a rundă | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.07.20 1-a rundă | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.06.20 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.01.20 1-a rundă | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.19 a 2-a rundă | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.12.19 1-a rundă | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.19 Sfert de finală | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | detaliu meci | |
03.12.19 1-a rundă | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.19 Sfert de finală | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.19 Calificare | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Burgas - Zgura | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | detaliu meci |