INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Oleg Prihodko vs. Luca Gelhardt - meciuri reciproce
11.03.19 | 1-a rundă de calif. | Luca Gelhardt | Oleg Prihodko | 6-2, 7-5 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Oleg Prihodko form & Luca Gelhardt form
Oleg Prihodko - ultimele meciuri
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Kish - Zgura | ||||
14.01.24 Finală | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.01.24 Semifinală | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kish - Zgura | ||||
07.01.24 Finală | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | detaliu meci | |
06.01.24 Semifinală | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
05.01.24 Sfert de finală | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
03.01.24 1-a rundă | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Limassol - Hard | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Johannes Ingildsen | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Nicolas Kobelt | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Matthew William Donald | 2-6, 7-69, - Oleg Prihodko - retragere | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci |
Luca Gelhardt - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
31.07.20 1-a rundă | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
30.07.20 1-a rundă | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
29.07.20 1-a rundă | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.07.20 1-a rundă | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.20 1-a rundă | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.07.20 1-a rundă | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.06.20 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.01.20 1-a rundă | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.19 a 2-a rundă | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.12.19 1-a rundă | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.19 Sfert de finală | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | detaliu meci | |
03.12.19 1-a rundă | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.19 Sfert de finală | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.19 Calificare | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Burgas - Zgura | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | detaliu meci |