Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Israel
29.08.97, 26 Vârsta
29.08.97, 26 Vârsta
Luca Gelhardt vs. Yam Ziv - meciuri reciproce
19.06.17 | 1-a rundă de calif. | Luca Gelhardt | Yam Ziv | 6-0, 6-1 | detaliu meci | Israel F11 | Hard |
Luca Gelhardt form & Yam Ziv form
Luca Gelhardt - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
31.07.20 1-a rundă | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
30.07.20 1-a rundă | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
29.07.20 1-a rundă | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.07.20 1-a rundă | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.20 1-a rundă | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.07.20 1-a rundă | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.06.20 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.01.20 1-a rundă | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.19 a 2-a rundă | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.12.19 1-a rundă | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.19 Sfert de finală | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | detaliu meci | |
03.12.19 1-a rundă | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.19 Sfert de finală | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.19 Calificare | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Burgas - Zgura | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | detaliu meci |
Yam Ziv - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Marco Franzini | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Israel F14 - Hard | ||||
13.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Ram Kapach | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Israel F13 - Hard | ||||
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Ran Amar | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Israel F12 - Hard | ||||
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Ori Maior | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Israel F11 - Hard | ||||
24.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Daniel Dudockin | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Israel F10 - Hard | ||||
18.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Noah Schachter | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Israel F9 - Hard | ||||
09.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Israel F8 - Hard | ||||
03.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Barnaby Smith | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Israel F3 - Hard | ||||
18.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Nevo Gabriely | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Israel F2 - Hard | ||||
11.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Ilya Filichev | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Israel F1 - Hard | ||||
03.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Motvey Radionov | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Israel F18 - Hard | ||||
11.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Nikolay Kolobaev | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Israel F17 - Hard | ||||
04.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Edward Harwood | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Israel F16 - Hard | ||||
27.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Israel F13 - Hard | ||||
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Julian Bradley | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Georgia F2 - Zgura | ||||
10.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Tommaso Gabrieli | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Israel F12 - Hard | ||||
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Yoav Weinberg | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Israel F11 - Hard | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Luca Gelhardt | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Israel F10 - Hard | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Eitan Dray | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Israel F9 - Hard | ||||
05.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Daniel Gorelik | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Israel F8 - Hard | ||||
22.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Max Benaim | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Israel F7 - Hard | ||||
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Shahar Gabay | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Israel F6 - Hard | ||||
08.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Ran Derei | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Israel F5 - Hard | ||||
01.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Luke Johnson | 2-6, 0-6 | detaliu meci |