MECI
16.11.18 | a 2-a rundă | Luca Giacomini | Sergio Martos Gornes | 6-2, 4-6, 6-3 | Tunisia F40 | Hard |
STATISTICI MECI
Luca Giacomini | Sergio Martos Gornes | |
Prima administrare % | 70/93 (75%) | 54/100 (54%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 42/70 (60%) | 33/54 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/23 (65%) | 21/46 (46%) |
Break-ballurile câştigate | 6/15 (40%) | 4/10 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 46/100 (46%) | 36/93 (39%) |
Total puncte câştigate | 103/193 (53%) | 90/193 (47%) |
Greșeli duble | 1 | 7 |
ași | 1 | 5 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Luca Giacomini | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luca Giacomini | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Luca Giacomini | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luca Giacomini | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Luca Giacomini | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
1-2 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Luca Giacomini | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luca Giacomini | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Luca Giacomini | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Luca Giacomini | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Luca Giacomini | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luca Giacomini | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Luca Giacomini | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-3 | Sergio Martos Gornes | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Luca Giacomini vs. Sergio Martos Gornes - meciuri reciproce
16.11.18 | a 2-a rundă | Luca Giacomini | Sergio Martos Gornes | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | Tunisia F40 | Hard |
10.11.16 | a 2-a rundă | Sergio Martos Gornes | Luca Giacomini | 2-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | Tunisia F31 | Zgura |
Luca Giacomini form & Sergio Martos Gornes form
Luca Giacomini - ultimele meciuri
Zadar Challenger - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mathys Erhard | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Federico Cina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Christoph Negritu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Romain Faucon | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Vincent Marysko | 4-6, 0-1, - Luca Giacomini - retragere | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Oliver Ojakaar | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Milos Karol | 6-2, 1-0, Milos Karol - retragere | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
03.01.24 1-a rundă | vs. Robert Strombachs | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Christoph Negritu | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Federico Gaio | 6-73, 6-72 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Louis Wessels | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Ryuki Matsuda | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hady Habib | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Sean Cuenin | 6-3, 1-0, Sean Cuenin - retragere | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Rennes Challenger - Indoor Hard | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Kacper Zuk | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Szymon Walkow | 7-5, 6-1 | detaliu meci |
Sergio Martos Gornes - ultimele meciuri
Forli 3 - Indoor Hard | ||||
05.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
30.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
19.07.21 Calificare | vs. Mathias Bourgue | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Amersfoort Challenger - Zgura | ||||
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
14.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Alvarez | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
20.06.20 1-a rundă | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
19.06.20 1-a rundă | vs. Adria Soriano Barrera | 6-77, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
18.06.20 1-a rundă | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.06.20 1-a rundă | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
17.06.20 1-a rundă | vs. Miguel Damas | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Murcia - Zgura | ||||
02.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-0, 5-10 | detaliu meci | |
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Lluis Dolz | 6-4, 5-0, Lluis Dolz - retragere | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
18.09.19 a 2-a rundă | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.09.19 Calificare | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Seville Challenger - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Gerard Granollers | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Oviedo - Zgura | ||||
05.09.19 Sfert de finală | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.09.19 a 2-a rundă | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Daniel Labrador | 6-0, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25+H Pozoblanco - Hard | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Eduardo Struvay | 7-66, 6-77, 6-73 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
29.07.19 Calificare | vs. Walter Trusendi | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
M25 Denia - Zgura | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-0, 10-8 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
Amersfoort Challenger - Zgura | ||||
15.07.19 Calificare | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Getxo - Zgura | ||||
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Michael Geerts | 6-4, 6-77, 0-6 | detaliu meci | |
10.07.19 1-a rundă | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-4 | detaliu meci |