MECI
05.06.17 | Calificare | Luca Prevosto | Enrico Dalla Valle | 6-0, 6-2 | Italy F16 | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Luca Prevosto vs. Enrico Dalla Valle - meciuri reciproce
05.06.17 | Calificare | Luca Prevosto | Enrico Dalla Valle | 6-0, 6-2 | detaliu meci | Italy F16 | Zgura |
Luca Prevosto form & Enrico Dalla Valle form
Luca Prevosto - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. David Perez Sanz | 6-2, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Aleksandre Metreveli | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
18.02.20 Calificare | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Anze Arh | 3-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
15.02.20 1-a rundă | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.02.20 a 2-a rundă | vs. Filip Misolic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.20 Calificare | vs. Luciano Tacchi | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Michel Hopp | 6-3, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.02.20 1-a rundă | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
24.01.20 Sfert de finală | vs. Justin Eleveld | 3-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Sandro Kopp | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
21.01.20 1-a rundă | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
14.01.20 1-a rundă | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Jake Hersey | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Manuel Pena Lopez | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. George Von Massow | 2-6, 7-64, 6-75 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Antonio Mazzeo | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Ondrej Krstev | 6-1, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Carl Emil Overbeck | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
13.09.19 Sfert de finală | vs. Dimitriy Voronin | 2-4, - Luca Prevosto - retragere | detaliu meci | |
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Daniil Nabatchikov | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Benjamin Lock | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-6 | detaliu meci |
Enrico Dalla Valle - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
New Delhi - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Calificare | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - retragere | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
10.01.24 a 2-a rundă | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
Champaign Challenger - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | detaliu meci |