MECI
30.05.18 | 1-a rundă | Lucas Catarina | Vasko Mladenov | 6-1, 6-4 | Tunisia F21 | Hard |
STATISTICI MECI
Lucas Catarina | Vasko Mladenov | |
Prima administrare % | 23/46 (50%) | 26/46 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/23 (83%) | 19/26 (73%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/23 (70%) | 6/20 (30%) |
Break-ballurile câştigate | 4/9 (44%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 21/46 (46%) | 11/46 (24%) |
Total puncte câştigate | 56/92 (61%) | 36/92 (39%) |
Greșeli duble | 2 | 1 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Lucas Catarina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Catarina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Lucas Catarina | 3-0 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Lucas Catarina | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Vasko Mladenov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lucas Catarina | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Vasko Mladenov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucas Catarina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Lucas Catarina | 1-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Lucas Catarina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Vasko Mladenov | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Lucas Catarina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Vasko Mladenov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucas Catarina | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lucas Catarina | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Lucas Catarina vs. Vasko Mladenov - meciuri reciproce
30.05.18 | 1-a rundă | Lucas Catarina | Vasko Mladenov | 6-1, 6-4 | detaliu meci | Tunisia F21 | Hard |
Lucas Catarina form & Vasko Mladenov form
Lucas Catarina - ultimele meciuri
Davis Cup - Zgura | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Haren - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - retragere | detaliu meci | |
M25 Nottingham - Iarbă | ||||
12.07.23 a 2-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.07.23 1-a rundă | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Rosario - Zgura | ||||
30.06.23 Sfert de finală | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kalmar - Zgura | ||||
21.05.23 Finală | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detaliu meci | |
20.05.23 Semifinală | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
19.05.23 Sfert de finală | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Varnamo - Zgura | ||||
12.05.23 Sfert de finală | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Monte-Carlo - Zgura | ||||
08.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.23 Finală | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.23 Semifinală | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
24.03.23 Sfert de finală | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.03.23 Finală | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.03.23 Semifinală | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.03.23 Sfert de finală | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Creteil - Indoor Hard | ||||
11.03.23 Semifinală | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.23 Sfert de finală | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detaliu meci |
Vasko Mladenov - ultimele meciuri
M15 Burgas - Zgura | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
24.09.19 1-a rundă | vs. Gabriel Donev | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Varna - Zgura | ||||
10.09.19 Calificare | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Sagadat Ayap | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Plovdiv - Zgura | ||||
06.06.19 a 2-a rundă | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.06.19 1-a rundă | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandar Temov | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
04.06.19 Calificare | vs. Samuil Konov | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
13.04.19 Sfert de finală | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.04.19 a 2-a rundă | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
10.04.19 1-a rundă | vs. Samuel Pointon | 6-2, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
11.03.19 Calificare | vs. Maxime Mora | 6-1, 6-76, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
05.03.19 1-a rundă | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.02.19 1-a rundă | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
25.02.19 Calificare | vs. Boris Fassbender | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.19 a 2-a rundă | vs. Adelchi Virgili | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
12.02.19 1-a rundă | vs. Miljan Zekic | 6-0, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
11.02.19 Calificare | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Finland F4 - Indoor Hard | ||||
13.11.18 1-a rundă | vs. Jaime Fermosell Delgado | 1-4, - Vasko Mladenov - retragere | detaliu meci | |
Estonia F3 - Indoor Hard | ||||
06.11.18 1-a rundă | vs. Julius Tverijonas | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
30.10.18 1-a rundă | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tunisia F33 - Hard | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-4 | detaliu meci |