MECI
06.12.17 | 1-a rundă | Lucas Renard | Takanyi Garanganga | 6-3, 4-6, 6-1 | South Africa | Hard |
STATISTICI MECI
Lucas Renard | Takanyi Garanganga | |
Prima administrare % | 35/67 (52%) | 57/99 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/35 (71%) | 33/57 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 21/32 (66%) | 16/42 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 6/20 (30%) | 3/4 (75%) |
Puncte câştigate din returnare | 50/99 (51%) | 21/67 (31%) |
Total puncte câştigate | 96/166 (58%) | 70/166 (42%) |
Greșeli duble | 2 | 4 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Lucas Renard vs. Takanyi Garanganga - meciuri reciproce
06.12.17 | 1-a rundă | Lucas Renard | Takanyi Garanganga | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | South Africa | Hard |
23.11.17 | a 2-a rundă | Takanyi Garanganga | Lucas Renard | 6-3, 6-2 | detaliu meci | South Africa | Hard |
15.12.14 | a 2-a rundă | Takanyi Garanganga | Lucas Renard | 6-1, 6-3 | detaliu meci | Togo F2 | Hard |
Lucas Renard form & Takanyi Garanganga form
Lucas Renard - ultimele meciuri
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Nicolas Colne | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Yoshka Sborowsky | 6-2, 4-6, 10-3 | detaliu meci | |
Champaign Challenger - Indoor Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Inaki Montes-De La Torre | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yassine Dlimi | Yassine Dlimi - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Knoxville Challenger - Indoor Hard | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Garrett Johns | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Norman - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Duarte Vale | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
25.09.23 1-a rundă | vs. Edas Butvilas | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Champaign - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Jack Loutit | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Ystad - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Max Dahlin | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Olle Wallin | 7-5, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Kalmar - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Oskar Jansson | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Varnamo - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Alexander Blockx | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Alaminos - Zgura | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
23.03.23 Calificare | vs. Jacob Brumm | 6-4, 3-6, 11-13 | detaliu meci | |
20.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Miles Jones | 7-64, 6-73, 10-8 | detaliu meci | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Omni Kumar | 1-6, 6-71 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Tristan Mccormick | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
24.02.23 Sfert de finală | vs. Victor Lilov | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Aidan Kim | 3-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.02.23 Calificare | vs. Adam Jones | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Chukang Wang | 6-3, 1-6, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Weston - Zgura | ||||
13.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Juan David Velasquez | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Palm - Zgura | ||||
06.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
M15 Edmond - Indoor Hard | ||||
29.01.23 Finală | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
28.01.23 Semifinală | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
27.01.23 Sfert de finală | vs. Kyle Seelig | 6-4, 6-4 | detaliu meci |
Takanyi Garanganga - ultimele meciuri
M25 Alkmaar - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Guillaume Dermiens | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.20 1-a rundă | vs. Louis Tessa | 6-3, 1-3, - Takanyi Garanganga - retragere | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Louis Herman | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Maputo - Hard | ||||
15.11.19 Sfert de finală | vs. Kelsey Stevenson | 3-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Jaime Sigauque | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Maputo - Hard | ||||
10.11.19 Finală | vs. David Perez Sanz | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
09.11.19 Semifinală | vs. Kelsey Stevenson | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.19 Sfert de finală | vs. Dennis Uspensky | 6-0, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.19 1-a rundă | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
19.10.19 Semifinală | vs. Aldin Setkic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Gianni Mina | 6-4, 1-0, Gianni Mina - retragere | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Michael-John Every | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Paul Emmanuel | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
13.10.19 Semifinală | vs. Calvin Hemery | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.10.19 Sfert de finală | vs. Skander Mansouri | Skander Mansouri - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Joseph Imeh Ubon | 3-0, Joseph Imeh Ubon - retragere | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Pretoria - Hard | ||||
04.10.19 Sfert de finală | vs. Arthur Cazaux | 7-5, 6-78, 1-6 | detaliu meci | |
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Len Schouten | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.19 1-a rundă | vs. Michael-John Every | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Johannesburg - Hard | ||||
28.09.19 Semifinală | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
27.09.19 Sfert de finală | vs. Jordan Hasson | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Arsenije Zlatanovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Devin Badenhorst | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Memphis - Hard | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Jacob Dunbar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
29.07.19 1-a rundă | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Granby Challenger - Hard | ||||
23.07.19 a 2-a rundă | vs. Zhe Li | 6-73, 6-76 | detaliu meci |