MECI
17.09.19 | Calificare | Luka Pavlovic | Leopold Zima | 3-6, 6-3, 12-10 | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Luka Pavlovic vs. Leopold Zima - meciuri reciproce
17.09.19 | Calificare | Luka Pavlovic | Leopold Zima | 3-6, 6-3, 12-10 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Luka Pavlovic form & Leopold Zima form
Luka Pavlovic - ultimele meciuri
M15 Opatija - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Rovinj - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Josip Simundza | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
10.03.24 Finală | vs. Sandro Kopp | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-1, 5-0, Timo Stodder - retragere | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25+H Mulhouse - Indoor Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Emilien Voisin | 1-6, - Luka Pavlovic - retragere | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
M25 Zlatibor - Zgura | ||||
28.09.23 1-a rundă | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.09.23 Finală | vs. Andrej Nedic | 7-5, 3-1, Andrej Nedic - retragere | detaliu meci | |
23.09.23 Semifinală | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
16.09.23 Semifinală | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Pirot - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Zoran Ludoski | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
03.09.23 Finală | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
02.09.23 Semifinală | vs. Alessandro Bellifemine | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Quentin Folliot | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Nicolo Pozzani | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Leopold Zima - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | detaliu meci | |
11.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
22.01.24 Calificare | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
06.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Selva - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 a 2-a rundă | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | detaliu meci |