Lukas Klein vs. Dominik Langmajer 01.11.2017

Lukas Klein vs. Dominik Langmajer 01.11.2017 - Czech Republic F8 (Opava) - comparaţie

MECI

01.11.171-a rundăLukas Klein Dominik Langmajer 6-3, 6-3 Czech Republic Czech Republic Indoor Hard

STATISTICI MECI

Lukas KleinDominik Langmajer
Prima administrare %28/45 (62%)29/55 (53%)
Punctele câştigate la prima administrare26/28 (93%)21/29 (72%)
Punctele câştigate la a doua administrare11/17 (65%)9/26 (35%)
Puncte câştigate din returnare25/55 (45%)8/45 (18%)
Total puncte câştigate62/100 (62%)38/100 (38%)
Greșeli duble55
ași92

STATISTICI MECI

6-3

Lukas Klein
Slovacia
22.03.98, 20 Vârsta




574
54
19837 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
21.08.99, 19 Vârsta







Dominik Langmajer
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Lukas Klein vs. Dominik Langmajer - meciuri reciproce

01.11.171-a rundăLukas KleinDominik Langmajer6-3, 6-3 detaliu meciCzech Republic Czech Republic Indoor Hard

Lukas Klein - ultimele meciuri

Slovakia Bratislava Challenger - Indoor Hard
06.11.18
1-a rundă
vs. Matthias Bachinger4-6, 6-76 pierderedetaliu meci
Germany Eckental Challenger - Carpet
27.10.18
1-a rundă de calif.
vs. Igor Sijsling6-78, 3-6 pierderedetaliu meci
Germany Ismaning Challenger - Carpet
18.10.18
a 2-a rundă
vs. Johannes Haerteis3-6, 6-4, 5-7 pierderedetaliu meci
17.10.18
1-a rundă
vs. Alexander Erler6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
15.10.18
Calificare
vs. Geoffrey Blancaneaux2-6, 6-4, 7-5 victoriedetaliu meci
14.10.18
2-a rundă de calif.
vs. Artem Smirnov6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
13.10.18
1-a rundă de calif.
vs. Ante Pavic3-6, 6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
France France F20 - Indoor Hard
01.10.18
1-a rundă
vs. Alexis Boureau4-6, 6-1, 4-6 pierderedetaliu meci
Hungary Hungary F7 - Zgura
31.08.18
Sfert de finală
vs. Jelle Sels2-6, 4-6 pierderedetaliu meci
30.08.18
a 2-a rundă
vs. Wilson Leite6-74, 7-5, 6-1 victoriedetaliu meci
29.08.18
1-a rundă
vs. Fabian Marozsan7-66, 6-1 victoriedetaliu meci
Poland Poland F7 - Zgura
18.08.18
Semifinală
vs. Pedro Sakamoto2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
17.08.18
Sfert de finală
vs. Joao Pedro Sorgi6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
16.08.18
a 2-a rundă
vs. Jose Pereira6-2, 7-64 victoriedetaliu meci
15.08.18
1-a rundă
vs. Artem Smirnov7-5, 6-4 victoriedetaliu meci
Slovakia Slovakia F3 - Zgura
09.08.18
a 2-a rundă
vs. Jack Draper5-7, 2-6 pierderedetaliu meci
07.08.18
1-a rundă
vs. Ewan Moore6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
Sweden Bastad Challenger - Zgura
10.07.18
1-a rundă
vs. Thiago Moura Monteiro4-6, 6-74 pierderedetaliu meci
08.07.18
2-a rundă de calif.
vs. Sam Taylor6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
08.07.18
Calificare
vs. Filip Horansky7-65, 3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
07.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Zihao Xia6-1, 6-1 victoriedetaliu meci
Slovakia Poprad Tatry - Zgura
19.06.18
1-a rundă
vs. Casper Ruud4-6, 1-1, - Lukas Klein - retragerepierderedetaliu meci
Hungary Hungary F2 - Zgura
16.05.18
a 2-a rundă
vs. Nicolae Frunza4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
15.05.18
1-a rundă
vs. Nick Cmager6-0, 6-4 victoriedetaliu meci
Hungary Hungary F1 - Zgura
10.05.18
Sfert de finală
vs. Nicolae Frunza1-6, 2-6 pierderedetaliu meci
09.05.18
a 2-a rundă
vs. Nemanja Subanovic6-1, 1-0, Nemanja Subanovic - retragerevictoriedetaliu meci
08.05.18
1-a rundă
vs. Bogdan Ionut Apostol6-74, 6-4, 6-1 victoriedetaliu meci
Italy Italy F9 - Zgura
25.04.18
a 2-a rundă
vs. Enrico Dalla Valle6-3, 1-6, 4-6 pierderedetaliu meci
23.04.18
1-a rundă
vs. Maciej Rajski6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
Italy Italy F8 - Zgura
16.04.18
1-a rundă
vs. Maciej Rajski0-6, 3-6 pierderedetaliu meci

Dominik Langmajer - ultimele meciuri

Czech Republic Czech Republic - Indoor Hard
14.11.18
1-a rundă
vs. Gibril Diarra2-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Indoor Hard
06.11.18
1-a rundă
vs. Maciej Rajski2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Carpet
31.10.18
1-a rundă
vs. Michal Selecky1-6, 6-74 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Carpet
23.10.18
Calificare
vs. Samuel Hodor6-4, 2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
22.10.18
1-a rundă de calif.
vs. Roman Arendar6-1, 6-0 victoriedetaliu meci
Germany Germany F15 - Carpet
08.10.18
2-a rundă de calif.
vs. Piotr Galus5-7, 7-5, 2-6 pierderedetaliu meci
Germany Germany F14 - Indoor Hard
02.10.18
2-a rundă de calif.
vs. Jeremy Schifris6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
02.10.18
Calificare
vs. David Novotny3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
France France F19 - Carpet
25.09.18
1-a rundă
vs. Boris Fassbender6-72, 3-6 pierderedetaliu meci
Poland Poland F7 - Zgura
12.08.18
2-a rundă de calif.
vs. Mikolaj Borkowski5-7, 4-6 pierderedetaliu meci
Germany Germany F8 - Zgura
15.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Tillmann Erdbories4-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Zgura
07.07.18
2-a rundă de calif.
vs. Roman Boychuk1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
07.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Michael Paty6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Zgura
03.07.18
1-a rundă
vs. Pavel Kotov1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Zgura
23.06.18
1-a rundă de calif.
vs. Yanik Kaelin0-6, 5-7 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Zgura
27.05.18
2-a rundă de calif.
vs. Daniel Vrba3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Zgura
15.05.18
1-a rundă
vs. Jeroen Vanneste4-6, 5-7 pierderedetaliu meci
Hungary Hungary F1 - Zgura
08.05.18
1-a rundă
vs. Andrei Stefan Apostol4-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Poland Poland F1 - Zgura
28.04.18
1-a rundă de calif.
vs. Oleksander Kyrychenko3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Tunisia Tunisia F14 - Hard
08.04.18
2-a rundă de calif.
vs. Ezequiel Agustin Santalla4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Tunisia Tunisia F13 - Hard
31.03.18
1-a rundă de calif.
vs. Angel Luis Centeno Canadas4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Switzerland Switzerland F1 - Carpet
03.02.18
1-a rundă de calif.
vs. Luca Schena3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Indoor Hard
29.11.17
1-a rundă
vs. Jakob Sude2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Indoor Hard
16.11.17
a 2-a rundă
vs. Michal Konecny3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
15.11.17
1-a rundă
vs. Jiri Jenicek1-6, 7-63, 7-67 victoriedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Indoor Hard
01.11.17
1-a rundă
vs. Lukas Klein3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Czech Republic - Carpet
25.10.17
1-a rundă
vs. Maxime Tchoutakian2-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Poland Poland F10 - Zgura
21.08.17
1-a rundă de calif.
vs. Luke Gerry6-2, 2-6, 6-1 victoriedetaliu meci
21.08.17
2-a rundă de calif.
vs. Daniel Gunn6-1, 6-2 victoriedetaliu meci
21.08.17
Calificare
vs. Daniil Zarichanskyy1-6, 2-6 pierderedetaliu meci
<