MECI
17.04.18 | 1-a rundă | Lukas Rosol | Carlos Taberner | 7-5, - retragere | Tunis Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Lukas Rosol | Carlos Taberner | |
Prima administrare % | 18/31 (58%) | 20/38 (53%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 14/18 (78%) | 17/20 (85%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/13 (54%) | 5/18 (28%) |
Break-ballurile câştigate | 2/5 (40%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 16/38 (42%) | 10/31 (32%) |
Total puncte câştigate | 37/69 (54%) | 32/69 (46%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 5 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Rosol | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lukas Rosol | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lukas Rosol | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Carlos Taberner | |
0-0 | ||
- retragere |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Lukas Rosol vs. Carlos Taberner - meciuri reciproce
26.07.19 | Sfert de finală | Carlos Taberner | Lukas Rosol | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Prague Challenger | Zgura |
17.04.18 | 1-a rundă | Lukas Rosol | Carlos Taberner | 7-5, Carlos Taberner - retragere | detaliu meci | Tunis Challenger | Zgura |
Lukas Rosol form & Carlos Taberner form
Lukas Rosol - ultimele meciuri
M25 Santa - Zgura | ||||
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - retragere | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.23 Calificare | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Prague 3 - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Bielsko - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Kitzbuhel - Zgura | ||||
29.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Kramsach - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.07.23 1-a rundă | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.07.23 1-a rundă | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Prague 1 - Zgura | ||||
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ostrava Challenger - Zgura | ||||
24.04.23 1-a rundă | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Munich - Zgura | ||||
15.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Las Franquesas - Hard | ||||
21.03.23 1-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Portimao - Hard | ||||
17.03.23 Sfert de finală | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Loule - Hard | ||||
03.03.23 Sfert de finală | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
01.03.23 1-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Rovereto Challenger - Indoor Hard | ||||
20.02.23 1-a rundă | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | detaliu meci |
Carlos Taberner - ultimele meciuri
Bucharest - Zgura | ||||
16.04.24 1-a rundă | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
15.04.24 Calificare | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 3-0, Damir Dzumhur - retragere | detaliu meci | |
Madrid Challenger - Zgura | ||||
09.04.24 1-a rundă | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
08.04.24 Calificare | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 4-1, Nikolas Sanchez-Izquierdo - retragere | detaliu meci | |
Barcelona Challenger - Zgura | ||||
05.04.24 Sfert de finală | vs. Javier Barranco Cosano | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Radu Albot | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
02.04.24 1-a rundă | vs. Henri Squire | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.04.24 Calificare | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
31.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Haruto Ishikawa | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Girona Challenger - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detaliu meci | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Punta Del - Zgura | ||||
22.01.24 Calificare | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detaliu meci |