MECI
20.12.18 | a 2-a rundă | Manuel Guinard | Jakob Sude | 6-4, 6-1 | Tunisia F45 | Hard |
STATISTICI MECI
Manuel Guinard | Jakob Sude | |
Prima administrare % | 27/44 (61%) | 39/66 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/27 (70%) | 19/39 (49%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/17 (65%) | 10/27 (37%) |
Break-ballurile câştigate | 5/10 (50%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/66 (56%) | 14/44 (32%) |
Total puncte câştigate | 67/110 (61%) | 43/110 (39%) |
Greșeli duble | 1 | 4 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manuel Guinard | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manuel Guinard | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Manuel Guinard | 2-2 | |
Manuel Guinard | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manuel Guinard | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-4 | Jakob Sude | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Manuel Guinard | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Jakob Sude | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Manuel Guinard | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Manuel Guinard | 4-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Manuel Guinard | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Manuel Guinard vs. Jakob Sude - meciuri reciproce
20.12.18 | a 2-a rundă | Manuel Guinard | Jakob Sude | 6-4, 6-1 | detaliu meci | Tunisia F45 | Hard |
Manuel Guinard form & Jakob Sude form
Manuel Guinard - ultimele meciuri
Naples Challenger - Zgura | ||||
28.03.24 1-a rundă | vs. Federico Coria | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Guido Andreozzi | Guido Andreozzi - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Filippo Romano | 4-6, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Adrian Andreev | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Matyas Fuele | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Titouan Droguet | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.24 Calificare | vs. Tibo Colson | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Clement Chidekh | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Nicola Kuhn | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Alexander Blockx | 6-1, 5-7, 4-1, Alexander Blockx - retragere | detaliu meci | |
Nottingham Challenger - Indoor Hard | ||||
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-3, 6-73 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Quimper Challenger - Indoor Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Kyrian Jacquet | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
13.01.24 Finală | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
12.01.24 Semifinală | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.01.24 Sfert de finală | vs. Brandon Holt | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
10.01.24 a 2-a rundă | vs. Jason Jung | 6-1, 7-67 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Christian Langmo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Rennes Challenger - Indoor Hard | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Richard Gasquet | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Luca Nardi | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
Seville Challenger - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Elias Ymer | 7-63, 5-7, 0-2, - Manuel Guinard - retragere | detaliu meci | |
Como Challenger - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Calvin Hemery | 6-74, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Matteo Martineau | 6-1, 6-4 | detaliu meci |
Jakob Sude - ultimele meciuri
M25 Doboj - Zgura | ||||
16.05.19 a 2-a rundă | vs. Igor Sijsling | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.05.19 1-a rundă | vs. Igor Panin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
14.05.19 Calificare | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Vercelli - Zgura | ||||
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Peter Torebko | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.05.19 1-a rundă | vs. Mirko Cutuli | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
30.04.19 Calificare | vs. Vitali Chvets | 6-3, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.04.19 Calificare | vs. Gibril Diarra | 3-6, 7-5, 13-11 | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriele Moghini | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
30.01.19 1-a rundă | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.01.19 Calificare | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Joan B Borras Isern | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
23.01.19 1-a rundă | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.01.19 Calificare | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Zgura | ||||
16.01.19 1-a rundă | vs. Eduard Esteve Lobato | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.19 Calificare | vs. Jonas Trinker | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
14.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Maximilian Gatev | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Zgura | ||||
12.01.19 Semifinală | vs. Markus Eriksson | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
11.01.19 Sfert de finală | vs. Pedro Vives Marcos | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
10.01.19 a 2-a rundă | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
09.01.19 1-a rundă | vs. Rafael Giotis | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Tunisia F45 - Hard | ||||
20.12.18 a 2-a rundă | vs. Manuel Guinard | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.12.18 1-a rundă | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Tunisia F44 - Hard | ||||
13.12.18 a 2-a rundă | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
11.12.18 1-a rundă | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Tunisia F43 - Hard | ||||
04.12.18 1-a rundă | vs. Francisco Dias | 6-79, 4-6 | detaliu meci | |
Tunisia F42 - Hard | ||||
27.11.18 1-a rundă | vs. Alexandre Muller | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tunisia F41 - Hard | ||||
22.11.18 a 2-a rundă | vs. Alexandre Muller | 5-7, 5-7 | detaliu meci |