MECI
24.02.16 | 1-a rundă | Marco Bortolotti | Jordi Munoz-Abreu | 7-5, 2-6, 6-4 | Tunisia F7 | Zgura |
STATISTICI MECI
Marco Bortolotti | Jordi Munoz-Abreu | |
Prima administrare % | 73/99 (74%) | 67/103 (65%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 40/73 (55%) | 41/67 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/26 (54%) | 15/36 (42%) |
Break-ballurile câştigate | 6/14 (43%) | 6/16 (38%) |
Puncte câştigate din returnare | 47/103 (46%) | 45/99 (45%) |
Total puncte câştigate | 101/202 (50%) | 101/202 (50%) |
Greșeli duble | 5 | 4 |
ași | 1 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Marco Bortolotti vs. Jordi Munoz-Abreu - meciuri reciproce
24.02.16 | 1-a rundă | Marco Bortolotti | Jordi Munoz-Abreu | 7-5, 2-6, 6-4 | detaliu meci | Tunisia F7 | Zgura |
Marco Bortolotti form & Jordi Munoz-Abreu form
Marco Bortolotti - ultimele meciuri
Oeiras 2 - Zgura | ||||
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Forli 1 - Indoor Hard | ||||
02.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
26.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Aldin Setkic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Barletta Challenger - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Alvarez | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Verona Challenger - Zgura | ||||
17.08.21 1-a rundă | vs. Pavel Kotov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Bolzano - Zgura | ||||
05.08.21 Sfert de finală | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.08.21 a 2-a rundă | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.08.21 1-a rundă | vs. Luca Castagnola | 6-1, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Wroclaw - Zgura | ||||
30.06.21 1-a rundă | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Biella 7 - Zgura | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Prijedor - Zgura | ||||
11.05.21 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
23.03.21 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.03.21 Calificare | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 7-66, 7-65 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Rovinj - Zgura | ||||
16.03.21 1-a rundă | vs. Corentin Denolly | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Gran Canaria - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.01.21 1-a rundă | vs. Adrian Andreev | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.01.21 a 2-a rundă | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.01.21 1-a rundă | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Benicarlo - Zgura | ||||
28.11.20 Semifinală | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.11.20 Sfert de finală | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
26.11.20 a 2-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
25.11.20 1-a rundă | vs. Max Alcala Gurri | 7-63, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Villena - Zgura | ||||
17.11.20 1-a rundă | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Valldoreix - Zgura | ||||
12.11.20 a 2-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.11.20 1-a rundă | vs. Alexander Weis | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Parma Challenger - Indoor Hard | ||||
31.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.10.20 a 2-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Jordi Munoz-Abreu - ultimele meciuri
M25 Roda - Hard | ||||
10.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Noah Lopez | 7-65, 1-6, 4-10 | detaliu meci | |
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Henrique Silvestre Gomes | 6-3, 2-6, 13-11 | detaliu meci | |
Davis Cup - Hard | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Finn Tearney | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Dennis Uspensky | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.10.19 Semifinală | vs. Marek Gengel | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
11.10.19 Sfert de finală | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Boris Fassbender | 6-0, 3-0, Boris Fassbender - retragere | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Paolo Dagnino | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Giorgio Ricca | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Egypt F29 - Zgura | ||||
30.11.18 Sfert de finală | vs. Youssef Hossam | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.11.18 a 2-a rundă | vs. Dante Gennaro | 7-67, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
27.11.18 1-a rundă | vs. Anze Arh | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
26.11.18 Calificare | vs. Eric Caleguer | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
25.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Egypt F28 - Hard | ||||
19.11.18 Calificare | vs. Jesper De Jong | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Egypt F27 - Hard | ||||
15.11.18 a 2-a rundă | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.11.18 1-a rundă | vs. Cosmin Ontica | 7-67, 6-73, 6-0 | detaliu meci | |
12.11.18 Calificare | vs. Anton Chekhov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
11.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Michal Mikula | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Spain F22 - Hard | ||||
08.08.18 a 2-a rundă | vs. Evan Hoyt | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.08.18 1-a rundă | vs. Boris Arias | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Gil Molero | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
05.08.18 Calificare | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Uganda F4 - Zgura | ||||
21.05.18 1-a rundă | vs. Tyler Lu | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Tunisia F14 - Hard | ||||
09.04.18 Calificare | vs. Riccardo Maiga | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
08.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Tunisia F12 - Zgura | ||||
29.03.18 a 2-a rundă | vs. Clement Geens | 7-65, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.03.18 1-a rundă | vs. Alexander Merino | 6-3, 6-1 | detaliu meci |