MECI
12.06.17 | 1-a rundă | Marco Bortolotti | Louis Wessels | 7-67, 7-64 | Italy F17 | Zgura |
STATISTICI MECI
Marco Bortolotti | Louis Wessels | |
Prima administrare % | 93/108 (86%) | 59/94 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 56/93 (60%) | 39/59 (66%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/15 (40%) | 14/35 (40%) |
Break-ballurile câştigate | 4/10 (40%) | 4/9 (44%) |
Puncte câştigate din returnare | 41/94 (44%) | 46/108 (43%) |
Total puncte câştigate | 103/202 (51%) | 99/202 (49%) |
Greșeli duble | 2 | 8 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Marco Bortolotti vs. Louis Wessels - meciuri reciproce
15.09.18 | Finală | Louis Wessels | Marco Bortolotti | 6-3, 5-7, 6-1 | detaliu meci | Italy F27 | Zgura |
12.06.17 | 1-a rundă | Marco Bortolotti | Louis Wessels | 7-67, 7-64 | detaliu meci | Italy F17 | Zgura |
Marco Bortolotti form & Louis Wessels form
Marco Bortolotti - ultimele meciuri
Oeiras 2 - Zgura | ||||
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Forli 1 - Indoor Hard | ||||
02.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
26.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Aldin Setkic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Barletta Challenger - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Alvarez | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Verona Challenger - Zgura | ||||
17.08.21 1-a rundă | vs. Pavel Kotov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Bolzano - Zgura | ||||
05.08.21 Sfert de finală | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.08.21 a 2-a rundă | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.08.21 1-a rundă | vs. Luca Castagnola | 6-1, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Wroclaw - Zgura | ||||
30.06.21 1-a rundă | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Biella 7 - Zgura | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Prijedor - Zgura | ||||
11.05.21 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Zadar Challenger - Zgura | ||||
23.03.21 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.03.21 Calificare | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 7-66, 7-65 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Rovinj - Zgura | ||||
16.03.21 1-a rundă | vs. Corentin Denolly | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Gran Canaria - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.01.21 1-a rundă | vs. Adrian Andreev | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.01.21 a 2-a rundă | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.01.21 1-a rundă | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Benicarlo - Zgura | ||||
28.11.20 Semifinală | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.11.20 Sfert de finală | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
26.11.20 a 2-a rundă | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
25.11.20 1-a rundă | vs. Max Alcala Gurri | 7-63, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Villena - Zgura | ||||
17.11.20 1-a rundă | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Valldoreix - Zgura | ||||
12.11.20 a 2-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.11.20 1-a rundă | vs. Alexander Weis | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Parma Challenger - Indoor Hard | ||||
31.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.10.20 a 2-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Louis Wessels - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Juan Pablo Paz | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Merida Challenger - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Feira - Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Dmitry Popko | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Rayane Oumaouche | 6-76, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Henrique Costanzi De Brito | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Recife - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Joao Menezes | 1-6, 6-3, 6-75 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Naples - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Tristan Mccormick | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 0-3, - Louis Wessels - retragere | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Max Hans Rehberg | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 7-67 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Kylian Collignon | 4-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
03.01.24 1-a rundă | vs. Simon Beaupain | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. S D Prajwal Dev | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-60 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Seita Watanabe | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Amr Elsayed | 7-66, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Andrew Paulson | 4-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Marius Copil | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hazem Naow | 4-6, 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Luca Giacomini | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Sabadell - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Felix Gill | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
24.09.23 Finală | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
23.09.23 Semifinală | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | detaliu meci |