MECI
03.10.19 | a 2-a rundă | Marek Gengel | Tom Pisane | 6-0, 6-1 | M15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Marek Gengel | Tom Pisane | |
Prima administrare % | 31/48 (65%) | 13/34 (38%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/31 (81%) | 7/13 (54%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/17 (47%) | 5/21 (24%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 0/3 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 22/34 (65%) | 15/48 (31%) |
Total puncte câştigate | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Greșeli duble | 0 | 4 |
ași | 4 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
3-0 | Tom Pisane | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marek Gengel | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Tom Pisane | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Marek Gengel | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-0 | Tom Pisane | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40[BP] | ||
3-0 | Tom Pisane | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Marek Gengel | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Tom Pisane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marek Gengel | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belgia
11.10.00, 23 Vârsta
11.10.00, 23 Vârsta
Marek Gengel vs. Tom Pisane - meciuri reciproce
03.10.19 | a 2-a rundă | Marek Gengel | Tom Pisane | 6-0, 6-1 | detaliu meci | M15 Sharm | Hard |
Marek Gengel form & Tom Pisane form
Marek Gengel - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Ben Jones | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Stijn Pel | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Ali Habib | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Ali Habib | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Illya Beloborodko | 2-4, - Marek Gengel - retragere | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finală | vs. Niels Visker | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
17.02.24 Semifinală | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Amaury Raynel | 5-7, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finală | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Emile Hudd | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 Finală | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
03.02.24 Semifinală | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
02.02.24 Sfert de finală | vs. Luca Giacomini | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Niklas Schell | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.12.23 Semifinală | vs. Valentin Royer | 6-72, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Pavlos Tsitsipas | 3-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Max Benaim | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Evangelos Kypriotis | 6-0, 6-1 | detaliu meci |
Tom Pisane - ultimele meciuri
M15 Boca - Zgura | ||||
16.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-4, 6-76, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Tallahassee - Indoor Hard | ||||
23.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Enzo Aguiard | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Koksijde - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Hernan Casanova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Lars Goran Verwerft | 6-1, 4-6, 10-2 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Twan Van Zijl | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Eupen - Zgura | ||||
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Elgin Khoeblal | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kirill Mishkin | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Arlon - Zgura | ||||
27.06.23 Calificare | vs. Lars Johann | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Tristan Reiff | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Duffel - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Sander Jong | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Eupen - Zgura | ||||
08.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Mao Poels | 2-6, 6-3, 14-12 | detaliu meci | |
M25 Agadir - Zgura | ||||
03.08.22 1-a rundă | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Zgura | ||||
18.07.22 2-a rundă de calif. | vs. Jannik Rother | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Uriage - Zgura | ||||
11.07.22 2-a rundă de calif. | vs. Benito Massacri | 1-6, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Leo Doukhan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Koksijde - Zgura | ||||
17.08.21 1-a rundă | vs. Christopher Heyman | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Idanha - Hard | ||||
20.07.21 Calificare | vs. Clement Chidekh | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Ying Hou | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Vasco Leote Prata | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Velenje - Zgura | ||||
05.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
M25 Alkmaar - Zgura | ||||
21.06.21 Calificare | vs. Simon Freund | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Skopje - Zgura | ||||
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Dian Nedev | 3-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Skopje - Zgura | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Manasov | 7-5, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.03.20 1-a rundă | vs. Calvin Hemery | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.02.20 1-a rundă | vs. Majed Kilani | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.20 1-a rundă | vs. Albert Roglan | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-2, 6-4 | detaliu meci |