MECI
18.11.17 | Sfert de finală | Marek Jaloviec | Elmar Ejupovic | 6-3, 5-7, 6-4 | Czech Republic | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Marek Jaloviec vs. Elmar Ejupovic - meciuri reciproce
18.11.17 | Sfert de finală | Marek Jaloviec | Elmar Ejupovic | 6-3, 5-7, 6-4 | detaliu meci | Czech Republic | Indoor Hard |
10.11.17 | Sfert de finală | Marek Jaloviec | Elmar Ejupovic | 7-64, 6-4 | detaliu meci | Czech Republic | Indoor Hard |
03.11.16 | a 2-a rundă | Marek Jaloviec | Elmar Ejupovic | 6-4, 7-5 | detaliu meci | Germany F17 | Indoor Hard |
30.06.14 | 2-a rundă de calif. | Marek Jaloviec | Elmar Ejupovic | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | Germany F6 | Zgura |
Marek Jaloviec form & Elmar Ejupovic form
Marek Jaloviec - ultimele meciuri
Noumea Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Pardubice - Zgura | ||||
19.09.23 Calificare | vs. Jan Hrazdil | 6-3, 6-72, 8-10 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Tymur Bieldiugin | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Radim Paral | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25+H Ricany - Zgura | ||||
24.09.19 1-a rundă | vs. Peter Heller | 4-6, 0-3, - Marek Jaloviec - retragere | detaliu meci | |
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
03.06.19 1-a rundă | vs. Pavel Nejedly | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
29.05.19 1-a rundă | vs. Artur Shakhnubaryan | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.05.19 1-a rundă | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 6-2, 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.05.19 Sfert de finală | vs. Edan Leshem | 7-5, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
16.05.19 a 2-a rundă | vs. Gabriel Donev | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.05.19 1-a rundă | vs. Michail Pervolarakis | 6-73, 7-64, Michail Pervolarakis - retragere | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Michail Pervolarakis | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.04.19 a 2-a rundă | vs. Jakub Paul | 6-1, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
10.04.19 1-a rundă | vs. Nino Portales | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.04.19 Sfert de finală | vs. Youssef Hossam | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Maxime Pauwels | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
03.04.19 1-a rundă | vs. Joao Pedro Sorgi | 5-7, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-2, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.03.19 1-a rundă | vs. Maxime Tchoutakian | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Oslo - Indoor Hard | ||||
07.03.19 a 2-a rundă | vs. Dan Added | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
05.03.19 1-a rundă | vs. Linus Frost | 6-2, 2-1, Linus Frost - retragere | detaliu meci | |
M25 Oberentfelden - Carpet | ||||
06.02.19 1-a rundă | vs. Andrew Watson | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
04.02.19 Calificare | vs. Mirko Martinez | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Hendrik Jebens | 6-2, 7-60 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Torben Steinorth | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Poland F8 - Zgura | ||||
23.08.18 a 2-a rundă | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-4, 5-7, 0-3, - Marek Jaloviec - retragere | detaliu meci | |
21.08.18 1-a rundă | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Poland F7 - Zgura | ||||
16.08.18 a 2-a rundă | vs. Joao Pedro Sorgi | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.08.18 1-a rundă | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Pullach Challenger - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. George Von Massow | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |
Elmar Ejupovic - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
Merida Challenger - Zgura | ||||
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Indoor Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Sion - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Augsburg Challenger - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detaliu meci |