MECI
02.11.19 | Semifinală | Marko Tepavac | Kai Wehnelt | 6-1, 6-4 | M15 Meshref | Hard |
STATISTICI MECI
Marko Tepavac | Kai Wehnelt | |
Prima administrare % | 34/50 (68%) | 23/56 (41%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/34 (82%) | 14/23 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/16 (44%) | 15/33 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 4/6 (67%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/56 (48%) | 15/50 (30%) |
Total puncte câştigate | 62/106 (58%) | 44/106 (42%) |
Greșeli duble | 1 | 4 |
ași | 15 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Kai Wehnelt | |
0-0, 0-30 | ||
Marko Tepavac | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40 | ||
1-1 | Kai Wehnelt | |
0-0 | ||
Marko Tepavac | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Kai Wehnelt | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Marko Tepavac | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Kai Wehnelt | |
6-1 |
2 | ||
Marko Tepavac | 0-0 | |
0-1 | Kai Wehnelt | |
0-0, 15-0 | ||
Marko Tepavac | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Kai Wehnelt | |
0-0 | ||
Marko Tepavac | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-3 | Kai Wehnelt | |
0-0 | ||
Marko Tepavac | 3-3 | |
3-4 | Kai Wehnelt | |
Marko Tepavac | 4-4 | |
5-4 | Kai Wehnelt | |
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Marko Tepavac vs. Kai Wehnelt - meciuri reciproce
16.11.19 | Semifinală | Kai Wehnelt | Marko Tepavac | Kai Wehnelt - nu s-a prezentat | detaliu meci | M15 Meshref | Hard |
08.11.19 | Sfert de finală | Marko Tepavac | Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detaliu meci | M15 Meshref | Hard |
02.11.19 | Semifinală | Marko Tepavac | Kai Wehnelt | 6-1, 6-4 | detaliu meci | M15 Meshref | Hard |
Marko Tepavac form & Kai Wehnelt form
Marko Tepavac - ultimele meciuri
M15 Budva - Zgura | ||||
01.06.22 1-a rundă | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-1, 3-2, - Marko Tepavac - retragere | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
15.10.21 Sfert de finală | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.10.21 a 2-a rundă | vs. Alexander Cozbinov | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
13.10.21 1-a rundă | vs. Sebastian Prechtel | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Zlatibor - Zgura | ||||
19.09.21 Finală | vs. Fabian Marozsan | 4-6, 1-2, - Marko Tepavac - retragere | detaliu meci | |
18.09.21 Semifinală | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.09.21 Sfert de finală | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.09.21 a 2-a rundă | vs. Dominik Palan | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
15.09.21 1-a rundă | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
07.09.21 1-a rundă | vs. Matija Pecotic | 6-4, 3-6, 6-70 | detaliu meci | |
06.09.21 Calificare | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 1-6, 7-66 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Danijal Muminovic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25+H Bacau - Zgura | ||||
19.08.21 a 2-a rundă | vs. Tiago Cacao | 4-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
18.08.21 1-a rundă | vs. Luis Faria | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
12.08.21 a 2-a rundă | vs. Francisco Comesana | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
11.08.21 1-a rundă | vs. Andrea Del Federico | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Pitesti - Zgura | ||||
06.08.21 Sfert de finală | vs. Hernan Casanova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.08.21 a 2-a rundă | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
04.08.21 1-a rundă | vs. Edris Fetisleam | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
28.07.21 1-a rundă | vs. Peter Nagy | 6-4, 1-4, - Marko Tepavac - retragere | detaliu meci | |
M25 Marburg - Zgura | ||||
10.07.21 Semifinală | vs. Louis Wessels | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
09.07.21 Sfert de finală | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
08.07.21 a 2-a rundă | vs. Max Wiskandt | 6-2, 3-2, Max Wiskandt - retragere | detaliu meci | |
07.07.21 1-a rundă | vs. Raphael Collignon | 6-1, 3-1, Raphael Collignon - retragere | detaliu meci | |
M25 The - Zgura | ||||
02.07.21 Sfert de finală | vs. Tim Van Rijthoven | 6-2, 6-73, 6-76 | detaliu meci | |
01.07.21 1-a rundă | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
01.07.21 a 2-a rundă | vs. Dayne Kelly | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Alkmaar - Zgura | ||||
25.06.21 Sfert de finală | vs. Jelle Sels | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
24.06.21 a 2-a rundă | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
23.06.21 1-a rundă | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-3 | detaliu meci |
Kai Wehnelt - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Tsihon Fedorov | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.04.24 1-a rundă | vs. Alex Knaff | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Jakub Filip | 6-73, 6-0, 6-76 | detaliu meci | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
27.11.23 Calificare | vs. August Holmgren | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Shogo Sanada | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
18.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yan Bai | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Drummondville Challenger - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicaise Muamba | 4-6, 6-4, 6-73 | detaliu meci | |
Calgary Challenger - Indoor Hard | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Patrick Brady | 1-6, 6-79 | detaliu meci | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Jose Statham | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sean Van Rensburg | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Playford Challenger - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Scott Jones | 6-3, 6-76, 7-66 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hayden Jones | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 Finală | vs. Maxence Beauge | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.10.23 Semifinală | vs. Maxence Rivet | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.10.23 Finală | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Seydina Andre | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Adam Panaras | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Arad - Zgura | ||||
28.09.23 Sfert de finală | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Jan Hrazdil | 4-6, 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Jan Kupcic | 3-6, 7-612, 6-4 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
Szczecin Challenger - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 5-7 | detaliu meci |