MECI
13.11.17 | 1-a rundă | Martin Cuevas | Nicolas Alberto Arreche | 6-3, 6-3 | Argentina F9 | Zgura |
STATISTICI MECI
Martin Cuevas | Nicolas Alberto Arreche | |
Prima administrare % | 33/55 (60%) | 30/60 (50%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/33 (76%) | 18/30 (60%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/22 (59%) | 13/30 (43%) |
Break-ballurile câştigate | 4/10 (40%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/60 (48%) | 17/55 (31%) |
Total puncte câştigate | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Martin Cuevas vs. Nicolas Alberto Arreche - meciuri reciproce
13.11.17 | 1-a rundă | Martin Cuevas | Nicolas Alberto Arreche | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Argentina F9 | Zgura |
17.03.14 | 1-a rundă | Martin Cuevas | Nicolas Alberto Arreche | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Peru F1 | Zgura |
Martin Cuevas form & Nicolas Alberto Arreche form
Martin Cuevas - ultimele meciuri
M25 Punta - Zgura | ||||
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Valentin Basel | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
05.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alan Postay | 7-65, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
21.04.23 Sfert de finală | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
19.04.23 1-a rundă | vs. Sergio Callejon Hernando | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Reus - Zgura | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Georgii Kravchenko | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-76, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Tucuman - Zgura | ||||
25.02.23 Semifinală | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Tigre 2 - Zgura | ||||
09.01.23 Calificare | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Juan Bautista Otegui | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Tigre 1 - Zgura | ||||
02.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.11.22 1-a rundă | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Gaziantep - Zgura | ||||
26.10.22 1-a rundă | vs. Ilya Snitari | 0-3, - Martin Cuevas - retragere | detaliu meci | |
M25 Girona - Zgura | ||||
20.10.22 a 2-a rundă | vs. Corentin Denolly | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
18.10.22 1-a rundă | vs. Alex Marti Pujolras | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
St. Tropez - Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Adrian Andreev | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Zaragoza - Zgura | ||||
06.10.22 a 2-a rundă | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.10.22 1-a rundă | vs. Patrick Maloney | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Jakub Paul | 3-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
17.09.22 | vs. Zhizhen Zhang | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.09.22 | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Seville Challenger - Zgura | ||||
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Como Challenger - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Kenny de Schepper | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Prague 3 - Zgura | ||||
26.08.22 Sfert de finală | vs. Jakub Mensik | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
25.08.22 a 2-a rundă | vs. Marek Gengel | 6-0, 6-1 | detaliu meci |
Nicolas Alberto Arreche - ultimele meciuri
M15 Cordoba - Zgura | ||||
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Tomas Farjat | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.04.21 1-a rundă | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
31.03.21 1-a rundă | vs. Benjamin Dhoe | 6-73, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Hurlingham - Zgura | ||||
06.03.20 Sfert de finală | vs. Hernan Casanova | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Tomas Farjat | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Cordoba - Zgura | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Lima - Zgura | ||||
14.02.20 Sfert de finală | vs. Tomas Barrios Vera | 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Matias Zukas | 6-73, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Lima - Zgura | ||||
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Martin Pestana | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
03.02.20 Calificare | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
M25 Weston - Zgura | ||||
28.01.20 Calificare | vs. Alan Kohen | 3-6, 6-1, 9-11 | detaliu meci | |
28.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Sebastian Murillo | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
27.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
23.01.20 1-a rundă | vs. Simon Carr | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Cancun - Hard | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. David Fox | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. George Loffhagen | 6-75, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Vladislav Ivanov | 6-74, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.11.19 Sfert de finală | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Jonathan Eysseric | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Dragos Dima | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Mariano Navone | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
26.10.19 a 2-a rundă | vs. Benjamin Dhoe | 3-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
22.10.19 1-a rundă | vs. Lorenzo Bocchi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
19.10.19 Semifinală | vs. Pol Toledo Bague | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Octavio Volpi | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Daniele Capecchi | 6-2, 6-1 | detaliu meci |