MECI
06.05.19 | Sfert de finală | Martin Dimitrov/Dian Nedev | Daniil Glinka/Kenneth Raisma | - nu s-a prezentat | M15 Sozopol | Hard |
STATISTICI MECI
Bulgaria
10.03.97, 27 Vârsta
10.03.97, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Estonia
12.05.00, 23 Vârsta
12.05.00, 23 Vârsta
Bulgaria
03.01.01, 23 Vârsta
03.01.01, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Estonia
03.04.98, 26 Vârsta
03.04.98, 26 Vârsta
Martin Dimitrov/Dian Nedev vs. Daniil Glinka/Kenneth Raisma - meciuri reciproce
06.05.19 | Sfert de finală | Martin Dimitrov/Dian Nedev | Daniil Glinka/Kenneth Raisma | Daniil Glinka/Kenneth Raisma - nu s-a prezentat | detaliu meci | M15 Sozopol | Hard |
Martin Dimitrov form & Daniil Glinka form
Martin Dimitrov/Dian Nedev - ultimele meciuri
M15 Sozopol - Hard | ||||
16.09.21 Sfert de finală | vs. Petru-Alexandru Luncanu/Kai Wehnelt | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.09.21 1-a rundă | vs. Tommaso Compagnucci/Valentin Vanta | 3-6, 6-4, 13-11 | detaliu meci | |
M15 Varna - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă | vs. Tihomir Grozdanov/Simon Anthony Ivanov | 7-64, 7-63 | detaliu meci | |
09.09.19 Sfert de finală | vs. Roman Boychuk/Bartosz Wojnar | 2-6, 6-1, 10-4 | detaliu meci | |
09.09.19 Semifinală | vs. Juan Ignacio Galarza/Dante Gennaro | 5-7, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Plovdiv - Zgura | ||||
03.06.19 1-a rundă | vs. Nitin Kumar Sinha/Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
06.05.19 1-a rundă | vs. Shalva Dzhanashia/Kristian Lozan | 7-5, 4-1, Shalva Dzhanashia/Kristian Lozan - retragere | detaliu meci | |
06.05.19 Sfert de finală | vs. Daniil Glinka/Kenneth Raisma | Daniil Glinka/Kenneth Raisma/Kenneth Raisma - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
06.05.19 Semifinală | vs. Alec Adamson/Vasil Kirkov | 1-6, 3-6 | detaliu meci |
Daniil Glinka/Kenneth Raisma - ultimele meciuri
M15 Parnu - Indoor Hard | ||||
06.11.20 Semifinală | vs. Johannes Seeman/Siim Troost | 4-6, 7-5, 10-12 | detaliu meci | |
05.11.20 Sfert de finală | vs. Adrien Burdet/Leandro Riedi | 4-6, 7-65, 10-1 | detaliu meci | |
03.11.20 1-a rundă | vs. Stefan Loncar/Lucas Renard | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Indoor Hard | ||||
28.10.19 1-a rundă | vs. Carl Bret Parko/Kevin Suvi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
28.10.19 Sfert de finală | vs. Martin Borisiouk/Ivan Liutarevich | - Daniil Glinka/Kenneth Raisma - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M25 Kiseljak - Zgura | ||||
27.05.19 Sfert de finală | vs. Francisco Cerundolo/Joao Pedro Sorgi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.05.19 1-a rundă | vs. Luka Jankovic/Luka Stojanovic (SRB) | 7-64, 7-64 | detaliu meci | |
M15 Brcko - Zgura | ||||
20.05.19 Sfert de finală | vs. David Pichler/Martins Podzus | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.05.19 Semifinală | vs. Juan Pablo Ficovich/Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
20.05.19 Finală | vs. Pierre Faivre/Maxime Tchoutakian | 6-4, 5-7, 10-3 | detaliu meci | |
20.05.19 1-a rundă | vs. Ljubomir Celebic/Milan Drinic | 6-3, Ljubomir Celebic/Milan Drinic - retragere | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
06.05.19 Sfert de finală | vs. Martin Dimitrov/Dian Nedev | - Daniil Glinka/Kenneth Raisma - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă | vs. Shahar Elbaz/Gilad Tamar | 6-4, 6-2 | detaliu meci |