MECI
06.12.17 | a 2-a rundă | Martins Podzus | Alexey Vatutin | 7-66, 6-3 | Thailand F11 | Hard |
STATISTICI MECI
Martins Podzus | Alexey Vatutin | |
Prima administrare % | 36/58 (62%) | 38/76 (50%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 29/36 (81%) | 24/38 (63%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/22 (59%) | 21/38 (55%) |
Break-ballurile câştigate | 3/7 (43%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/76 (41%) | 16/58 (28%) |
Total puncte câştigate | 73/134 (54%) | 61/134 (46%) |
Greșeli duble | 3 | 5 |
ași | 6 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Martins Podzus vs. Alexey Vatutin - meciuri reciproce
06.12.17 | a 2-a rundă | Martins Podzus | Alexey Vatutin | 7-66, 6-3 | detaliu meci | Thailand F11 | Hard |
30.11.17 | Sfert de finală | Alexey Vatutin | Martins Podzus | 6-74, 6-4, 4-2, Alexey Vatutin - retragere | detaliu meci | Thailand F10 | Hard |
Martins Podzus form & Alexey Vatutin form
Martins Podzus - ultimele meciuri
M25 Pardubice - Zgura | ||||
23.09.21 a 2-a rundă | vs. Pavel Nejedly | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.09.21 1-a rundă | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Zilina - Zgura | ||||
02.09.21 a 2-a rundă | vs. Lukas Pokorny | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.09.21 1-a rundă | vs. Milos Karol | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
26.08.21 a 2-a rundă | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.08.21 1-a rundă | vs. Aristotelis Thanos | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Kottingbrunn - Zgura | ||||
22.07.21 a 2-a rundă | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.07.21 1-a rundă | vs. Ronan Joncour | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
16.07.21 a 2-a rundă | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-75, 5-10 | detaliu meci | |
14.07.21 1-a rundă | vs. Yan Sabanin | 7-65, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
04.06.21 Sfert de finală | vs. Matias Zukas | 1-4, - Martins Podzus - retragere | detaliu meci | |
04.06.21 a 2-a rundă | vs. Marat Deviatiarov | Marat Deviatiarov - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
03.06.21 1-a rundă | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
26.05.21 1-a rundă | vs. Nikita Mashtakov | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Hanwen Li | 6-72, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.03.21 Sfert de finală | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.03.21 a 2-a rundă | vs. Alessandro Pecci | 7-68, 6-2 | detaliu meci | |
03.03.21 1-a rundă | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finală | vs. Paul Jubb | 2-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
27.02.21 Semifinală | vs. Robert Strombachs | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
26.02.21 Sfert de finală | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
25.02.21 a 2-a rundă | vs. Edoardo Eremin | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
24.02.21 1-a rundă | vs. Omni Kumar | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.21 a 2-a rundă | vs. Robert Strombachs | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.02.21 1-a rundă | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.02.21 1-a rundă | vs. Jiri Lehecka | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.02.21 1-a rundă | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.10.20 Sfert de finală | vs. Gijs Brouwer | 2-6, - Martins Podzus - retragere | detaliu meci | |
22.10.20 a 2-a rundă | vs. Arjun Kadhe | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.10.20 1-a rundă | vs. Terence Atmane | 6-1, 5-7, 6-4 | detaliu meci |
Alexey Vatutin - ultimele meciuri
M25 Saint - Indoor Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Toulouse - Indoor Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Creteil - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Poitiers - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - retragere | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
28.01.24 Finală | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.01.24 Semifinală | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
29.10.23 Finală | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-4 | detaliu meci |