MECI
03.10.19 | Sfert de finală | Martins Podzus | Karl Friberg | 6-3, 6-4 | M25 Falun | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Martins Podzus | Karl Friberg | |
Prima administrare % | 48/63 (76%) | 31/49 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 34/48 (71%) | 19/31 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/15 (40%) | 8/18 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 22/49 (45%) | 23/63 (37%) |
Total puncte câştigate | 62/112 (55%) | 50/112 (45%) |
Greșeli duble | 2 | 1 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Martins Podzus | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Karl Friberg | |
0-0 | ||
Martins Podzus | 1-1 | |
1-2 | Karl Friberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Martins Podzus | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Karl Friberg | |
0-0 | ||
Martins Podzus | 3-3 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Karl Friberg | |
0-0 | ||
Martins Podzus | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martins Podzus | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Karl Friberg | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Martins Podzus | 3-0 | |
0-0 | ||
Martins Podzus | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-2 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Martins Podzus | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Karl Friberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Martins Podzus | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Martins Podzus vs. Karl Friberg - meciuri reciproce
03.10.19 | Sfert de finală | Martins Podzus | Karl Friberg | 6-3, 6-4 | detaliu meci | M25 Falun | Indoor Hard |
Martins Podzus form & Karl Friberg form
Martins Podzus - ultimele meciuri
M25 Pardubice - Zgura | ||||
23.09.21 a 2-a rundă | vs. Pavel Nejedly | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.09.21 1-a rundă | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Zilina - Zgura | ||||
02.09.21 a 2-a rundă | vs. Lukas Pokorny | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.09.21 1-a rundă | vs. Milos Karol | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
26.08.21 a 2-a rundă | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.08.21 1-a rundă | vs. Aristotelis Thanos | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Kottingbrunn - Zgura | ||||
22.07.21 a 2-a rundă | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.07.21 1-a rundă | vs. Ronan Joncour | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
16.07.21 a 2-a rundă | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-75, 5-10 | detaliu meci | |
14.07.21 1-a rundă | vs. Yan Sabanin | 7-65, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
04.06.21 a 2-a rundă | vs. Marat Deviatiarov | Marat Deviatiarov - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
04.06.21 Sfert de finală | vs. Matias Zukas | 1-4, - Martins Podzus - retragere | detaliu meci | |
03.06.21 1-a rundă | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
26.05.21 1-a rundă | vs. Nikita Mashtakov | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Hanwen Li | 6-72, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.03.21 Sfert de finală | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.03.21 a 2-a rundă | vs. Alessandro Pecci | 7-68, 6-2 | detaliu meci | |
03.03.21 1-a rundă | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finală | vs. Paul Jubb | 2-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
27.02.21 Semifinală | vs. Robert Strombachs | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
26.02.21 Sfert de finală | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
25.02.21 a 2-a rundă | vs. Edoardo Eremin | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
24.02.21 1-a rundă | vs. Omni Kumar | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.21 a 2-a rundă | vs. Robert Strombachs | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.02.21 1-a rundă | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.02.21 1-a rundă | vs. Jiri Lehecka | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.02.21 1-a rundă | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.10.20 Sfert de finală | vs. Gijs Brouwer | 2-6, - Martins Podzus - retragere | detaliu meci | |
22.10.20 a 2-a rundă | vs. Arjun Kadhe | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.10.20 1-a rundă | vs. Terence Atmane | 6-1, 5-7, 6-4 | detaliu meci |
Karl Friberg - ultimele meciuri
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
27.01.24 Semifinală | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Danderyd Challenger - Indoor Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
12.11.23 Finală | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.11.23 Semifinală | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Nevers - Indoor Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
29.09.23 Semifinală | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
28.09.23 Sfert de finală | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Danderyd - Indoor Hard | ||||
23.09.23 Semifinală | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Calificare | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Como Challenger - Zgura | ||||
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
M25 Ystad - Zgura | ||||
19.08.23 Semifinală | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci |