MECI
16.07.18 | Calificare | Martins Rocens | Fernando Yamacita | 6-3, 6-3 | Estonia F1 | Zgura |
STATISTICI MECI
Letonia
09.04.00, 23 Vârsta
09.04.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Martins Rocens vs. Fernando Yamacita - meciuri reciproce
16.07.18 | Calificare | Martins Rocens | Fernando Yamacita | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Estonia F1 | Zgura |
Martins Rocens form & Fernando Yamacita form
Martins Rocens - ultimele meciuri
M25 Tarragona - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Iker Sevilla | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Les - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Alejandro Melero Kretzer | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Alvaro Garcia | 6-2, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ayush Sharma | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Torello - Hard | ||||
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Noah Regas Luis | 7-64, 6-78, 3-10 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-4, 7-60 | detaliu meci | |
M15 Villena - Hard | ||||
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Vicent Exposito Sirera | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Villena - Hard | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Elgin Khoeblal | 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jinpeng Tang | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
02.02.24 | vs. Casper Ruud | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 3-6, 2-10 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 4-6, 7-62, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Ben Weintraub | 6-3, 5-7, 9-11 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Lopez | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.24 Calificare | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
08.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Jacob Kahoun | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Filippo Giovannini | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Artem Avdieiev | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Zgura | ||||
05.12.23 Calificare | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Rodrigo Mora Clement | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Madrid - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 2-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Pedro Rodenas | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Jacopo Bilardo | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-0 | detaliu meci |
Fernando Yamacita - ultimele meciuri
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Sao - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 6-71 | detaliu meci | |
M15 Belem - Hard | ||||
18.08.23 Sfert de finală | vs. Mateo Barreiros Reyes | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Antonio Nunez | 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Bolzano - Zgura | ||||
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Nikolay Vylegzhanin | 7-65, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Iacopo Sada | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Perugia - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Luca Castagnola | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Federico Bondioli | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Francesco Liucci | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Gubbio - Zgura | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Alessandro Pecci | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Padova - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Biella - Zgura | ||||
05.07.23 a 2-a rundă | vs. Luca Castagnola | 6-3, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Mogi - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Bruno Fernandez | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Matheus Amorim De Lima | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Florianopolis Challenger - Zgura | ||||
17.04.23 Calificare | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-74, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Santo - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Santo - Zgura | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Tobias Franco | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
11.03.23 Semifinală | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.23 Sfert de finală | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Valerio Aboian | 6-0, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
07.03.23 Calificare | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-73, 9-11 | detaliu meci | |
06.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Gino Romano | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Bruno Zarlenga | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Matias Zukas | 6-75, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
27.02.23 Calificare | vs. Julian Gimenez | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Stater | 4-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci |