MECI
18.03.18 | Finală | Mate Valkusz | Dragos Dima | 6-0, 6-3 | Croatia F2 | Zgura |
STATISTICI MECI
Mate Valkusz | Dragos Dima | |
Prima administrare % | 40/54 (74%) | 35/49 (71%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/40 (75%) | 18/35 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/14 (57%) | 5/14 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 4/12 (33%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/49 (53%) | 16/54 (30%) |
Total puncte câştigate | 64/103 (62%) | 39/103 (38%) |
Greșeli duble | 0 | 2 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Dragos Dima | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Dragos Dima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
3-0 | Dragos Dima | |
4-0 | Dragos Dima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mate Valkusz | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Dragos Dima | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Dragos Dima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mate Valkusz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Dragos Dima | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Mate Valkusz | 3-3 | |
4-3 | Dragos Dima | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-3 | Dragos Dima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Mate Valkusz vs. Dragos Dima - meciuri reciproce
29.04.19 | 1-a rundă | Dragos Dima | Mate Valkusz | 6-1, 3-6, 7-64 | detaliu meci | Ostrava Challenger | Zgura |
18.03.18 | Finală | Mate Valkusz | Dragos Dima | 6-0, 6-3 | detaliu meci | Croatia F2 | Zgura |
Mate Valkusz form & Dragos Dima form
Mate Valkusz - ultimele meciuri
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.01.24 Calificare | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1-a rundă | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Metz - Indoor Hard | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.23 Calificare | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - retragere | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
30.09.23 Semifinală | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.23 a 2-a rundă | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
Poznan Challenger - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bratislava 1 - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Dragos Dima - ultimele meciuri
M25 Antalya - Zgura | ||||
08.11.22 Calificare | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-74, 7-10 | detaliu meci | |
07.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Rik Muller | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
01.11.22 Calificare | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Cihan Akay | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
28.10.22 Sfert de finală | vs. Maxime Chazal | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
27.10.22 a 2-a rundă | vs. Lucio Carnevalle | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
26.10.22 1-a rundă | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
25.10.22 Calificare | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
24.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Alexander Razeghi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Luis Francisco | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
20.09.22 1-a rundă | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Szabolcsveresmart - Zgura | ||||
02.09.22 Sfert de finală | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
01.09.22 a 2-a rundă | vs. Antonin Bolardt | 7-5, 6-77, 7-61 | detaliu meci | |
30.08.22 1-a rundă | vs. Piotr Kusiewicz | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.03.21 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.03.21 1-a rundă | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.21 Semifinală | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.03.21 Sfert de finală | vs. Vladimir Korolev | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.21 a 2-a rundă | vs. Seong Chan Hong | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
10.03.21 1-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
22.09.20 1-a rundă | vs. Shuichi Sekiguchi | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
17.09.20 a 2-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.09.20 1-a rundă | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Bucharest - Zgura | ||||
11.09.20 Sfert de finală | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.09.20 a 2-a rundă | vs. Stefan Palosi | 2-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
09.09.20 1-a rundă | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.09.20 Calificare | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
07.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Alex Cosmin Pavel | 6-0, 7-5 | detaliu meci |