MECI
17.10.19 | a 2-a rundă | Mate Valkusz | Mats Hermans | 6-0, 6-2 | M15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Mate Valkusz | Mats Hermans | |
Prima administrare % | 24/41 (59%) | 33/43 (77%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/24 (79%) | 11/33 (33%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/17 (65%) | 6/10 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/43 (60%) | 11/41 (27%) |
Total puncte câştigate | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Greșeli duble | 2 | 2 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Mats Hermans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Mats Hermans | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Mats Hermans | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Mate Valkusz | 5-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Mats Hermans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mate Valkusz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Mats Hermans | |
0-0 | ||
Mate Valkusz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Mats Hermans | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Mate Valkusz | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Mats Hermans | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
06.04.96, 28 Vârsta
33666 $
06.04.96, 28 Vârsta
33666 $
Mate Valkusz vs. Mats Hermans - meciuri reciproce
17.10.19 | a 2-a rundă | Mate Valkusz | Mats Hermans | 6-0, 6-2 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
Mate Valkusz form & Mats Hermans form
Mate Valkusz - ultimele meciuri
Estoril - Zgura | ||||
30.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.01.24 Calificare | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1-a rundă | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Metz - Indoor Hard | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.23 Calificare | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - retragere | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
30.09.23 Semifinală | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.23 a 2-a rundă | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
Poznan Challenger - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bratislava 1 - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | detaliu meci |
Mats Hermans - ultimele meciuri
M25 Santa - Zgura | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Niccolo Catini | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mike Loccisano | Mike Loccisano - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
24.11.22 1-a rundă | vs. Tao Mu | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.11.22 Calificare | vs. Asaf Friedler | 0-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
21.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Yoav Levy | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Oldenzaal - Zgura | ||||
21.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Tomi Van Den Ham | 2-6, 3-3, - Mats Hermans - retragere | detaliu meci | |
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Koksijde - Zgura | ||||
17.08.22 1-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.08.22 Calificare | vs. Aaron James Williams | 7-5, 3-6, 11-9 | detaliu meci | |
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Pierre | 6-0, 1-6, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Troisdorf - Zgura | ||||
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Meerbusch - Zgura | ||||
13.04.21 Calificare | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Jurgen Briand | 6-3, 2-6, 11-9 | detaliu meci | |
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Lars Johann | 3-6, 6-2, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Marco Furlanetto | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 4-6, 10-12 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Basaran Simsek | - Mats Hermans - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.02.20 Calificare | vs. Calin Manda | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-64, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.10.19 Calificare | vs. Mate Voros | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Andrea Borroni | 7-62, 1-6, 13-11 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Togan Makzume | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-1, 5-10 | detaliu meci | |
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-62, 6-4 | detaliu meci |