MECI
19.08.17 | Semifinală | Mate Valkusz | Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | Germany F11 | Zgura |
STATISTICI MECI
Mate Valkusz | Sebastian Fanselow | |
Prima administrare % | 43/51 (84%) | 39/56 (70%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/43 (70%) | 24/39 (62%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/8 (75%) | 5/17 (29%) |
Break-ballurile câştigate | 4/8 (50%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/56 (48%) | 15/51 (29%) |
Total puncte câştigate | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Greșeli duble | 0 | 2 |
ași | 1 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Mate Valkusz vs. Sebastian Fanselow - meciuri reciproce
19.08.17 | Semifinală | Mate Valkusz | Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Germany F11 | Zgura |
Mate Valkusz form & Sebastian Fanselow form
Mate Valkusz - ultimele meciuri
Szekesfehervar Challenger - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.01.24 Calificare | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | detaliu meci | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1-a rundă | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Metz - Indoor Hard | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.23 Calificare | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - retragere | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
30.09.23 Semifinală | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.23 a 2-a rundă | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Sibiu Challenger - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
Poznan Challenger - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bratislava 1 - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Sebastian Fanselow - ultimele meciuri
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-74, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. David Poljak | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Loule - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Adria Soriano Barrera | 6-70, 6-0, 6-72 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Bu Yunchaokete | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. George Loffhagen | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Yurii Dzhavakian | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jonas Forejtek | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Cleveland Challenger - Indoor Hard | ||||
31.01.24 a 2-a rundă | vs. Tennys Sandgren | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. William Grant | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
27.01.24 Semifinală | vs. Zachary Svajda | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Learner Tien | 7-64, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Trevor Svajda | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Vasek Pospisil | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
10.01.24 a 2-a rundă | vs. Leandro Riedi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Jaime Faria | 6-2, Jaime Faria - retragere | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Egor Gerasimov | 7-610, 6-4 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
01.01.24 1-a rundă | vs. Cem Ilkel | 3-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Karl Friberg | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Champaign Challenger - Indoor Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Knoxville Challenger - Indoor Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Zachary Svajda | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Alex Rybakov | 6-70, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Kyle Kang | 6-3, 6-3 | detaliu meci |