MECI
17.09.19 | 1-a rundă | Matias Franco Descotte | Gaston Erhardt | 6-0, 7-5 | M15 Buenos | Zgura |
STATISTICI MECI
Matias Franco Descotte | Gaston Erhardt | |
Prima administrare % | 30/51 (59%) | 29/48 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/30 (70%) | 15/29 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/21 (62%) | 5/19 (26%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/48 (58%) | 17/51 (33%) |
Total puncte câştigate | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Greșeli duble | 1 | 6 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Gaston Erhardt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-0 | Gaston Erhardt | |
0-0 | ||
Matias Franco Descotte | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 | Gaston Erhardt | |
0-0 | ||
Matias Franco Descotte | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Gaston Erhardt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Matias Franco Descotte | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
0-2 | Gaston Erhardt | |
0-0 | ||
Matias Franco Descotte | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Gaston Erhardt | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Matias Franco Descotte | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Gaston Erhardt | |
0-0, 0-15 | ||
Matias Franco Descotte | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Gaston Erhardt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matias Franco Descotte | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Gaston Erhardt | |
Matias Franco Descotte | 6-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Argentina
18.09.98, 25 Vârsta
18.09.98, 25 Vârsta
Matias Franco Descotte vs. Gaston Erhardt - meciuri reciproce
17.09.19 | 1-a rundă | Matias Franco Descotte | Gaston Erhardt | 6-0, 7-5 | detaliu meci | M15 Buenos | Zgura |
Matias Franco Descotte form & Gaston Erhardt form
Matias Franco Descotte - ultimele meciuri
M15 Bragado - Zgura | ||||
05.04.24 Sfert de finală | vs. Lautaro Midon | 4-6, 0-3, - Matias Franco Descotte - retragere | detaliu meci | |
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Nikos Lehmann | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
02.04.24 1-a rundă | vs. Juan Estevez | 7-5, 7-67 | detaliu meci | |
M15 Bragado - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Santiago De La Fuente | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 7-64, 0-6, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Max Houkes | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Boca - Zgura | ||||
17.11.23 a 2-a rundă | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Garrett Johns | 6-2, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.11.23 1-a rundă | vs. Markus Bolin | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Rosario - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 1-5, - Matias Franco Descotte - retragere | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
04.11.23 Sfert de finală | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.23 a 2-a rundă | vs. Nicolas Bruna | 7-64, 6-76, 6-3 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Lucio Ratti | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Mendoza - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 3-6, 7-65 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-4 | detaliu meci |
Gaston Erhardt - ultimele meciuri
M25 Jablonec - Zgura | ||||
21.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Prague - Zgura | ||||
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Johan Nikles | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
25.08.20 Calificare | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Leyton Rivera | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
23.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Louis Allen | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Hurlingham - Zgura | ||||
02.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Nicolas Uryson | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Cordoba - Zgura | ||||
25.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Bianchi | 3-6, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
17.02.20 Calificare | vs. Ignacio Carou | 5-7, 7-5, 14-12 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Nicholas Shamma | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Lima - Zgura | ||||
10.02.20 Calificare | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Guillermo Aracena | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Lima - Zgura | ||||
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
03.02.20 Calificare | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Eduardo Sanchez-Carrion | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Maldonado - Zgura | ||||
26.11.19 Calificare | vs. Francisco Aranguren | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Junin - Zgura | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.10.19 Calificare | vs. Federico Juan Aguilar | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Federico Seco Trabella | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Sao - Zgura | ||||
15.10.19 Calificare | vs. Christian Oliveira | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Andre Miele | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Santiago - Zgura | ||||
02.10.19 Calificare | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Moura | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Buenos - Zgura | ||||
17.09.19 1-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Lambare - Zgura | ||||
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Andre Miele | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
21.08.19 1-a rundă | vs. Maximiliano Estevez | 7-5, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
20.08.19 Calificare | vs. Santino Morel Rieder | 6-2, 7-63 | detaliu meci |