MECI
21.03.18 | 1-a rundă | Patrik Niklas-Salminen | Matias Franco Descotte | 6-2, 6-4 | Israel F3 | Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Patrik Niklas-Salminen vs. Matias Franco Descotte - meciuri reciproce
21.03.18 | 1-a rundă | Patrik Niklas-Salminen | Matias Franco Descotte | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Israel F3 | Hard |
08.08.17 | 1-a rundă | Matias Franco Descotte | Patrik Niklas-Salminen | 6-4, 6-73, 6-4 | detaliu meci | Finland F2 | Zgura |
Patrik Niklas-Salminen form & Matias Franco Descotte form
Patrik Niklas-Salminen - ultimele meciuri
Mouilleron Le - Indoor Hard | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
Toulouse Challenger - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Lorenzo Giustino | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Bytom - Zgura | ||||
08.06.22 1-a rundă | vs. Paul Woerner | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Poznan Challenger - Zgura | ||||
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Kouvola - Hard | ||||
20.05.22 Sfert de finală | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
19.05.22 a 2-a rundă | vs. Peetu Pohjola | 7-61, 6-1 | detaliu meci | |
18.05.22 1-a rundă | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
10.05.22 1-a rundă | vs. Alastair Gray | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.22 Calificare | vs. Billy Blaydes | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Matthew Rankin | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
21.04.22 a 2-a rundă | vs. Henry Patten | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.04.22 1-a rundă | vs. Edan Leshem | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.04.22 a 2-a rundă | vs. Colin Sinclair | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
06.04.22 1-a rundă | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.03.22 1-a rundă | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexis Galarneau | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.02.22 1-a rundă | vs. Joe Misrahi | 7-5, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
08.02.22 1-a rundă | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Vilnius - Indoor Hard | ||||
19.01.22 a 2-a rundă | vs. David Poljak | 6-73, 7-65, 6-74 | detaliu meci | |
18.01.22 1-a rundă | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Bath - Indoor Hard | ||||
11.01.22 1-a rundă | vs. Jan Choinski | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Forli 1 - Indoor Hard | ||||
02.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
22.12.21 1-a rundă | vs. Kareem Allaf | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
16.12.21 a 2-a rundă | vs. Dominik Palan | 5-7, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
15.12.21 1-a rundă | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Manama Challenger - Hard | ||||
21.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
Helsinki Challenger - Indoor Hard | ||||
16.11.21 1-a rundă | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-79 | detaliu meci | |
Bratislava Challenger - Indoor Hard | ||||
07.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Zsombor Piros | 6-76, 7-60, 6-76 | detaliu meci | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.11.21 Sfert de finală | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-73 | detaliu meci |
Matias Franco Descotte - ultimele meciuri
M15 Bragado - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Santiago De La Fuente | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 7-64, 0-6, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Max Houkes | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Boca - Zgura | ||||
17.11.23 a 2-a rundă | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Garrett Johns | 6-2, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.11.23 1-a rundă | vs. Markus Bolin | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Rosario - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 1-5, - Matias Franco Descotte - retragere | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Villa - Zgura | ||||
04.11.23 Sfert de finală | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.23 a 2-a rundă | vs. Nicolas Bruna | 7-64, 6-76, 6-3 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Lucio Ratti | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Mendoza - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 3-6, 7-65 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Lujan - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Punta - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Mariano Kestelboim | 6-1, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Juan Estevez | 6-1, 6-2 | detaliu meci |