MECI
27.11.17 | 1-a rundă | Matias Zukas | Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-3, 6-1 | Chile F2 | Zgura |
STATISTICI MECI
Matias Zukas | Ignacio Antonio Becerra Otarola | |
Prima administrare % | 49/70 (70%) | 28/47 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 33/49 (67%) | 13/28 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/21 (52%) | 8/19 (42%) |
Break-ballurile câştigate | 5/6 (83%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/47 (55%) | 26/70 (37%) |
Total puncte câştigate | 70/117 (60%) | 47/117 (40%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Matias Zukas vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola - meciuri reciproce
27.11.17 | 1-a rundă | Matias Zukas | Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Chile F2 | Zgura |
Matias Zukas form & Ignacio Antonio Becerra Otarola form
Matias Zukas - ultimele meciuri
M25 Mendoza - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Lujan - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Punta - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - retragere | detaliu meci | |
M15 Olavarria - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Buenos - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detaliu meci | |
Iasi Challenger - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Brasov - Zgura | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.07.23 a 2-a rundă | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
03.07.23 1-a rundă | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Casablanca - Zgura | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Rabat - Zgura | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sarajevo - Zgura | ||||
09.06.23 a 2-a rundă | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - retragere | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Kiseljak - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
25.04.23 1-a rundă | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.04.23 Calificare | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
Florianopolis Challenger - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
San Luis - Zgura | ||||
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Mosquera - Zgura | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Anapoima - Zgura | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Rio - Zgura | ||||
09.03.23 1-a rundă | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detaliu meci |
Ignacio Antonio Becerra Otarola - ultimele meciuri
M15 Bragado - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Juan Estevez | 6-77, 0-6 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Orlando Luz | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Wilson Leite | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Concepcion - Zgura | ||||
15.12.23 Semifinală | vs. Gonzalo Villanueva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.12.23 Sfert de finală | vs. Luciano Carraro | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Rocco Valente | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
11.12.23 1-a rundă | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Concepcion - Zgura | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Luciano Carraro | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 Calificare | vs. Keegan Smith | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Herrera Delucchi | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Bruno Fernandez | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Cochabamba - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Farjat | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Jorge Andres Rodriguez | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sao - Zgura | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Eduardo Ribeiro | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Gino Romano | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Fernando Yamacita | 7-5, 7-61 | detaliu meci | |
M15 Belem - Hard | ||||
19.08.23 Semifinală | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Jean-Christian Morandais | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Preston Brown | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Arequipa - Zgura | ||||
11.08.23 Semifinală | vs. Alvaro Guillen Meza | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.08.23 Sfert de finală | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Gianluca Ballotta | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Luis Jose Nakamine | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Rosario - Zgura | ||||
30.06.23 Sfert de finală | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. Fermin Tenti | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Santo - Hard | ||||
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Liam Draxl | 5-7, 0-6 | detaliu meci |