MECI
26.07.17 | 1-a rundă | Mats Rosenkranz | Valentin Vanta | 7-62, 5-1, - retragere | Turkey F27 | Zgura |
STATISTICI MECI
Mats Rosenkranz | Valentin Vanta | |
Prima administrare % | 41/75 (55%) | 45/69 (65%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/41 (73%) | 22/45 (49%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/34 (41%) | 11/24 (46%) |
Break-ballurile câştigate | 5/10 (50%) | 3/10 (30%) |
Puncte câştigate din returnare | 36/69 (52%) | 31/75 (41%) |
Total puncte câştigate | 80/144 (56%) | 64/144 (44%) |
Greșeli duble | 6 | 2 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
28.09.97, 26 Vârsta
16852 $
28.09.97, 26 Vârsta
16852 $
Mats Rosenkranz vs. Valentin Vanta - meciuri reciproce
26.07.17 | 1-a rundă | Mats Rosenkranz | Valentin Vanta | 7-62, 5-1, Valentin Vanta - retragere | detaliu meci | Turkey F27 | Zgura |
Mats Rosenkranz form & Valentin Vanta form
Mats Rosenkranz - ultimele meciuri
M25 Toulouse - Indoor Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
17.03.24 Finală | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Loughborough - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Champaign Challenger - Indoor Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.23 1-a rundă | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | detaliu meci | |
Knoxville Challenger - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
M25+H Rodez - Indoor Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Danderyd - Indoor Hard | ||||
24.09.23 Finală | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | detaliu meci |
Valentin Vanta - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 6-0, 12-10 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 4-6, 11-13 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
M25 Pazardzhik - Zgura | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Shendrit Deari | 6-2, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
01.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleks Genchev | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Arad - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă | vs. Jan Hrazdil | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Constanta - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 0-1, - Valentin Vanta - retragere | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Antonio Caruso | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Bucharest - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Targu - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Pitesti - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25+H Bacau - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Brasov - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. Matias Zukas | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
26.06.23 Calificare | vs. Tomas Jirousek | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. German Samofalov | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Cluj - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă | vs. Chris Rodesch | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Constanta - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Bucharest - Zgura | ||||
23.05.23 Calificare | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-1, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Pazardzhik - Zgura | ||||
19.05.23 a 2-a rundă | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.05.23 1-a rundă | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Vlad Stoica | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Georgi Georgiev | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.04.23 Calificare | vs. Miha Vetrih | 0-6, 1-6 | detaliu meci |