MECI
21.06.16 | 1-a rundă de calif. | Matthias Bachinger | Artem Smirnov | 6-3, 6-1 | London | Iarbă |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Artem Smirnov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matthias Bachinger | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Artem Smirnov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matthias Bachinger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Artem Smirnov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Matthias Bachinger | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Artem Smirnov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matthias Bachinger | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Artem Smirnov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Matthias Bachinger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Artem Smirnov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matthias Bachinger | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Artem Smirnov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matthias Bachinger | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Artem Smirnov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Matthias Bachinger | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Matthias Bachinger vs. Artem Smirnov - meciuri reciproce
21.06.16 | 1-a rundă de calif. | Matthias Bachinger | Artem Smirnov | 6-3, 6-1 | detaliu meci | London | Iarbă |
Matthias Bachinger form & Artem Smirnov form
Matthias Bachinger - ultimele meciuri
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Jonas Schaer | 3-6, 6-0, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Creteil - Indoor Hard | ||||
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Mayeul Darras | 6-76, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
29.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Giovanni Oradini | 5-7, 7-64, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.23 a 2-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.01.23 1-a rundă | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.01.23 Calificare | vs. Alessandro Pecci | 6-0, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |
22.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Karlo Cubelic | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Veigy - Carpet | ||||
15.01.23 Finală | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.01.23 Semifinală | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.01.23 Sfert de finală | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.01.23 a 2-a rundă | vs. Yannik Steinegger | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
10.01.23 1-a rundă | vs. Jannik Opitz | 7-66, 7-5 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
24.10.22 Calificare | vs. Evgeny Karlovskiy | - | detaliu meci | |
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Nicola Rispoli | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
11.10.22 1-a rundă | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
10.10.22 Calificare | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Akira Santillan | 6-2, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
Mouilleron Le - Indoor Hard | ||||
03.10.22 Calificare | vs. Valentin Royer | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Martin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Meerbusch Challenger - Zgura | ||||
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
01.08.22 Calificare | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Vaclav Safranek | 7-66, 1-0, Vaclav Safranek - retragere | detaliu meci | |
Lyon - Zgura | ||||
14.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Gilles Simon | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Heilbronn Challenger - Zgura | ||||
09.05.22 Calificare | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Berk Ilkel | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Prague 2 - Zgura | ||||
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Matteo Donati | 6-3, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Prague 1 - Zgura | ||||
18.04.22 Calificare | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
06.01.22 a 3-a rundă | vs. Franco Agamenone | 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Artem Smirnov - ultimele meciuri
M15 Vyshkovo - Zgura | ||||
23.09.21 a 2-a rundă | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.09.21 1-a rundă | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
31.08.21 1-a rundă | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Novomoskovsk - Zgura | ||||
01.09.20 1-a rundă | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.12.19 Sfert de finală | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.19 a 2-a rundă | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
10.12.19 1-a rundă | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.12.19 Finală | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.11.19 Semifinală | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
29.11.19 Sfert de finală | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
28.09.19 Sfert de finală | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
30.08.19 Sfert de finală | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
27.08.19 1-a rundă | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
16.08.19 Semifinală | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.19 Sfert de finală | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
14.08.19 a 2-a rundă | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
13.08.19 1-a rundă | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
30.05.19 Sfert de finală | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - retragere | detaliu meci | |
29.05.19 a 2-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - retragere | detaliu meci | |
28.05.19 1-a rundă | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
25.05.19 Finală | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.05.19 Semifinală | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
23.05.19 Sfert de finală | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
22.05.19 a 2-a rundă | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detaliu meci |