MECI
24.07.19 | 1-a rundă | Matvey Khomentovskiy | Yan Sabanin | 6-2, 6-2 | M15 Telavi | Zgura |
STATISTICI MECI
Matvey Khomentovskiy | Yan Sabanin | |
Prima administrare % | 23/49 (47%) | 18/43 (42%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/23 (87%) | 12/18 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/26 (54%) | 9/25 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 4/4 (100%) | 0/2 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 22/43 (51%) | 15/49 (31%) |
Total puncte câştigate | 56/92 (61%) | 36/92 (39%) |
Greșeli duble | 9 | 5 |
ași | 5 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Matvey Khomentovskiy | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Yan Sabanin | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matvey Khomentovskiy | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
3-2 | Yan Sabanin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Matvey Khomentovskiy | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-2 | Yan Sabanin | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Matvey Khomentovskiy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Yan Sabanin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matvey Khomentovskiy | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Yan Sabanin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-1 | Yan Sabanin | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Matvey Khomentovskiy | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
5-2 | Yan Sabanin | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Matvey Khomentovskiy vs. Yan Sabanin - meciuri reciproce
24.07.19 | 1-a rundă | Matvey Khomentovskiy | Yan Sabanin | 6-2, 6-2 | detaliu meci | M15 Telavi | Zgura |
06.09.16 | 1-a rundă | Yan Sabanin | Matvey Khomentovskiy | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | Russia F8 | Indoor Hard |
Matvey Khomentovskiy form & Yan Sabanin form
Matvey Khomentovskiy - ultimele meciuri
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.20 2-a rundă de calif. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
10.03.20 Calificare | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detaliu meci | |
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.02.20 Sfert de finală | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
26.02.20 1-a rundă | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detaliu meci | |
M15 Kazan - Indoor Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Prague - Indoor Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
21.09.19 Semifinală | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.09.19 Sfert de finală | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
17.09.19 Calificare | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Shymkent - Zgura | ||||
14.09.19 Semifinală | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.19 Sfert de finală | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detaliu meci | |
M15 Moscow - Zgura | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
14.08.19 1-a rundă | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Yan Sabanin - ultimele meciuri
M25 Santo - Hard | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Buschhausen - Zgura | ||||
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Haren - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
M25 Oldenzaal - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Wetzlar - Zgura | ||||
03.08.23 1-a rundă | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Varnamo - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Meerbusch - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
17.04.23 Calificare | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
04.04.23 1-a rundă | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.04.23 Calificare | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
17.03.23 Sfert de finală | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
14.03.23 Calificare | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
04.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Gaziantep - Zgura | ||||
27.10.22 a 2-a rundă | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.22 1-a rundă | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Danderyd - Indoor Hard | ||||
22.09.22 a 2-a rundă | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |