MECI
15.04.19 | 1-a rundă de calif. | Matvey Minin | Philipp Klimov | 6-0, 6-0 | M25 Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Matvey Minin | Philipp Klimov | |
Prima administrare % | 18/34 (53%) | 23/39 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/18 (89%) | 8/23 (35%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/16 (63%) | 4/16 (25%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/39 (69%) | 8/34 (24%) |
Total puncte câştigate | 53/73 (73%) | 20/73 (27%) |
Greșeli duble | 1 | 6 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Matvey Minin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matvey Minin | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Matvey Minin | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matvey Minin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matvey Minin | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matvey Minin | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
11.03.99, 25 Vârsta
11.03.99, 25 Vârsta
Matvey Minin vs. Philipp Klimov - meciuri reciproce
15.04.19 | 1-a rundă de calif. | Matvey Minin | Philipp Klimov | 6-0, 6-0 | detaliu meci | M25 Shymkent | Zgura |
Matvey Minin form & Philipp Klimov form
Matvey Minin - ultimele meciuri
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | detaliu meci | |
06.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Zaragoza - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Sabadell - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.09.23 Calificare | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
25.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Maribor - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | detaliu meci | |
31.08.23 1-a rundă | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Hyvinkaa - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Denia - Zgura | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Gandia - Zgura | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.07.23 Calificare | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
17.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Roda - Hard | ||||
11.07.23 Calificare | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
10.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Getxo - Zgura | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
09.05.23 Calificare | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | detaliu meci |
Philipp Klimov - ultimele meciuri
M25 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Matvey Minin | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Shymkent - Zgura | ||||
09.04.19 Calificare | vs. Yan Bondarevskiy | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sardor Pulatov | 2-6, 6-4, 10-4 | detaliu meci | |
M25+H Kazan - Indoor Hard | ||||
12.03.19 Calificare | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Kenneth Raisma | 6-4, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
M25 Aktobe - Indoor Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Vasilenko | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Aktobe - Indoor Hard | ||||
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Kaarst - Carpet | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Tim Heger | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Kazan - Indoor Hard | ||||
23.01.19 1-a rundă | vs. Vadym Ursu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.01.19 Calificare | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Finland F4 - Indoor Hard | ||||
12.11.18 1-a rundă | vs. Christopher Heyman | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.11.18 Calificare | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-0, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Leevi Saatela | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Estonia F3 - Indoor Hard | ||||
06.11.18 1-a rundă | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.11.18 Calificare | vs. Luigi Sorrentino | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Hermanni Tiainen | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
30.10.18 1-a rundă | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.10.18 Calificare | vs. David Quayle | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Russia F8 - Zgura | ||||
28.08.18 1-a rundă | vs. Alexander Boborykin | 7-64, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.08.18 Calificare | vs. Vladislav Dubinsky | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Mark Bogdanov | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Russia F7 - Zgura | ||||
20.08.18 1-a rundă | vs. Alexandr Binda | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.08.18 Calificare | vs. Dmitry Myagkov | 1-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Franco Feitt | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Russia F6 - Zgura | ||||
13.08.18 Calificare | vs. Maksim Malyshev | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
13.08.18 1-a rundă | vs. Dimitriy Voronin | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Andrey Vorobyev | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Russia F5 - Zgura | ||||
06.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Igor Shrolik | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Russia F4 - Zgura | ||||
30.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 4-6 | detaliu meci |