MECI
19.08.18 | 1-a rundă de calif. | Mert Naci Turker | Zura Tkemaladze | 6-2, 7-5 | Belarus F3 | Hard |
STATISTICI MECI
Turcia
16.08.98, 25 Vârsta
32505 $
16.08.98, 25 Vârsta
32505 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Mert Naci Turker vs. Zura Tkemaladze - meciuri reciproce
14.05.19 | Calificare | Mert Naci Turker | Zura Tkemaladze | 6-4, 6-1 | detaliu meci | M15 Antalya | Zgura |
19.08.18 | 1-a rundă de calif. | Mert Naci Turker | Zura Tkemaladze | 6-2, 7-5 | detaliu meci | Belarus F3 | Hard |
Mert Naci Turker form & Zura Tkemaladze form
Mert Naci Turker - ultimele meciuri
M25 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-3, 6-76 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 0-6, 7-60 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-61, 10-5 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Nazar Oliynykov | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Federico Bove | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.01.24 Calificare | vs. Quentin Folliot | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 4-6, 13-11 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Joseph Phillips | 3-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Sergey Fomin | 0-1, - Mert Naci Turker - retragere | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Justin Engel | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Christian Fellin | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Simon Norrman | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. David Fix | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Bodrum - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
09.05.23 Calificare | vs. Ilia Simakin | 6-2, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucas Obeid | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Gino Romano | 3-6, 0-1, - Mert Naci Turker - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.04.23 Calificare | vs. Daniel Ibragimov | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-1 | detaliu meci |
Zura Tkemaladze - ultimele meciuri
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Edas Butvilas | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Aurel Ciocanu | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Creteil - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Nicolas Ifi | 7-62, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Tomasz Berkieta | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Ben Jones | 6-4, 1-6, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
04.02.24 | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Alastair Gray | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Raffael Schaer | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Remy Bertola | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Arthur Bonnaud | 7-62, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Alex Knaff | 7-65, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Ali Habib | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Bor Artnak | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Daniel Khazime | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Telavi - Zgura | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Christopher Bulus | 7-62, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Telavi - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | detaliu meci |