MECI
10.07.19 | 1-a rundă | Michael Geerts | Jaume Pla Malfeito | 6-4, 7-5 | M25 Getxo | Zgura |
STATISTICI MECI
Michael Geerts | Jaume Pla Malfeito | |
Prima administrare % | 42/73 (58%) | 43/63 (68%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/42 (71%) | 27/43 (63%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 20/31 (65%) | 12/20 (60%) |
Break-ballurile câştigate | 3/7 (43%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/63 (38%) | 23/73 (32%) |
Total puncte câştigate | 74/136 (54%) | 62/136 (46%) |
Greșeli duble | 2 | 2 |
ași | 4 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Michael Geerts | 0-1 | |
0-0 | ||
Michael Geerts | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-2 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Michael Geerts | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30[BP] | ||
Michael Geerts | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-3 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Michael Geerts | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-0 | ||
Michael Geerts | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Michael Geerts | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Michael Geerts | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Michael Geerts | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
4-4 | Jaume Pla Malfeito | |
0-0 | ||
Michael Geerts | 4-5 | |
Michael Geerts | 6-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Michael Geerts vs. Jaume Pla Malfeito - meciuri reciproce
10.07.19 | 1-a rundă | Michael Geerts | Jaume Pla Malfeito | 6-4, 7-5 | detaliu meci | M25 Getxo | Zgura |
15.05.19 | a 2-a rundă | Jaume Pla Malfeito | Michael Geerts | Jaume Pla Malfeito - nu s-a prezentat | detaliu meci | M15 Valldoreix | Zgura |
Michael Geerts form & Jaume Pla Malfeito form
Michael Geerts - ultimele meciuri
M25 Vale - Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Jaime Faria | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Lille Challenger - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Hazem Naow | 6-4, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.02.24 Calificare | vs. Oscar Otte | 5-7, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Kenny de Schepper | 6-75, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Pau Challenger - Indoor Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Mark Lajal | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Charles Broom | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Liam Gavrielides | 7-67, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
Ottignies Louvain - Indoor Hard | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Pedro Martinez Portero | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Martin Damm | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Jaime Faria | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
Maia Challenger - Zgura | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Enrico Dalla Valle | 6-73, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Miguel Damas | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Vale - Hard | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Hynek Barton | 7-5, 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Stijn Slump | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Metz - Indoor Hard | ||||
04.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Calvin Hemery | 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Maks Kasnikowski | 7-5, 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Carboni | 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Jaume Pla Malfeito - ultimele meciuri
Barcelona Challenger - Zgura | ||||
03.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Valldoreix - Zgura | ||||
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Cayetano March | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Clement Deleersnyder | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Reus - Zgura | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Torello - Hard | ||||
11.12.20 Sfert de finală | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.12.20 a 2-a rundă | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.12.20 1-a rundă | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Benicarlo - Zgura | ||||
24.11.20 1-a rundă | vs. Eduard Esteve Lobato | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Valldoreix - Zgura | ||||
10.11.20 1-a rundă | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 2-6, 6-4, 6-75 | detaliu meci | |
Barcelona Challenger - Zgura | ||||
03.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
22.07.20 1-a rundă | vs. Timofey Skatov | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.07.20 1-a rundă | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Naples - Zgura | ||||
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.02.20 Calificare | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.02.20 1-a rundă | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 4-1, Alexander Ritschard - retragere | detaliu meci | |
11.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Shane Monroe | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Knight | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Palm - Zgura | ||||
05.02.20 1-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Karol Drzewiecki | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
04.02.20 Calificare | vs. Alan Kohen | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Weston - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Johan Sebastien Tatlot | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
08.01.20 1-a rundă | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Pawel Juszczak | 6-3, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Roja de - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Barcelona Challenger - Zgura | ||||
03.10.19 a 3-a rundă | vs. Filippo Baldi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.10.19 a 2-a rundă | vs. Paolo Lorenzi | 6-4, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
30.09.19 1-a rundă | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 4-3, Raul Brancaccio - retragere | detaliu meci | |
M25 Madrid - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-2 | detaliu meci |