MECI
11.11.18 | 2-a rundă de calif. | Michael Weindl | Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 3-6, 7-5 | Tunisia F40 | Hard |
STATISTICI MECI
Germania
18.07.95, 28 Vârsta
18.07.95, 28 Vârsta
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Norvegia
15.11.00, 23 Vârsta
15.11.00, 23 Vârsta
Michael Weindl vs. Lukas Hellum Lilleengen - meciuri reciproce
11.11.18 | 2-a rundă de calif. | Michael Weindl | Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 3-6, 7-5 | detaliu meci | Tunisia F40 | Hard |
Michael Weindl form & Lukas Hellum Lilleengen form
Michael Weindl - ultimele meciuri
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Sandro Kopp | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.11.21 a 2-a rundă | vs. Peter Fajta | 6-3, 6-71, 6-73 | detaliu meci | |
10.11.21 1-a rundă | vs. Simon Anthony Ivanov | 5-7, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Ioannis Papounidis | 3-6, 6-2, 3-10 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
24.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Matthias Bachinger | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Allershausen - Zgura | ||||
01.09.21 1-a rundă | vs. Dominik Boehler | 6-1, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.08.21 Calificare | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anton Stippler | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Jonas Schaer | 6-73, 7-5, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Calin Manda | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Emir Sutekin | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Bratislava - Indoor Hard | ||||
24.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Milos Karol | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
17.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Julian Lenz | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Arthur Reymond | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.02.20 Calificare | vs. Liam Gavrielides | 7-61, 6-1 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Tim Handel | 7-63, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
16.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Marco De Rossi | 5-7, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Mate Voros | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.10.19 Calificare | vs. Anze Arh | 6-3, 3-0, Anze Arh - retragere | detaliu meci | |
07.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Marvin Schramm | 3-2, Marvin Schramm - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Loic Ratsaratany | 6-3, 0-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexander Donski | 4-6, 7-65, 10-12 | detaliu meci | |
Tunisia F40 - Hard | ||||
12.11.18 Calificare | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Victor Lochmann | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Tunisia F39 - Hard | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Melik Feler | 4-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-3, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
Tunisia F38 - Hard | ||||
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Vladislav Ivanov | 6-75, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
13.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Artem Smirnov | 6-72, 5-7 | detaliu meci |
Lukas Hellum Lilleengen - ultimele meciuri
M25 Faro - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Vila - Hard | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
12.12.23 Calificare | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
11.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detaliu meci | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
28.02.23 Calificare | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
27.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Naples - Zgura | ||||
20.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
25.01.23 1-a rundă | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
23.01.23 Calificare | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Vilnius - Indoor Hard | ||||
15.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.10.22 Calificare | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
27.09.22 1-a rundă | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Danderyd - Indoor Hard | ||||
21.09.22 1-a rundă | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Budapest - Hard | ||||
07.09.22 1-a rundă | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Malmo - Zgura | ||||
18.08.22 a 2-a rundă | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.08.22 1-a rundă | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Ystad - Zgura | ||||
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.08.22 1-a rundă | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Zgura | ||||
03.08.22 1-a rundă | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detaliu meci |