MECI
17.11.17 | Sfert de finală | Michal Konecny | Marek Gengel | 7-65, 6-4 | Czech Republic | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Michal Konecny | Marek Gengel | |
Prima administrare % | 40/69 (58%) | 31/67 (46%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/40 (70%) | 20/31 (65%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/29 (59%) | 22/36 (61%) |
Break-ballurile câştigate | 3/4 (75%) | 2/2 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/67 (37%) | 24/69 (35%) |
Total puncte câştigate | 70/136 (51%) | 66/136 (49%) |
Greșeli duble | 5 | 2 |
ași | 6 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Michal Konecny vs. Marek Gengel - meciuri reciproce
10.05.19 | a 2-a rundă | Marek Gengel | Michal Konecny | 6-4, 4-6, 7-63 | detaliu meci | M15 Piestany | Zgura |
09.07.18 | 1-a rundă | Marek Gengel | Michal Konecny | 6-3, 1-0, Marek Gengel - retragere | detaliu meci | Czech Republic | Zgura |
03.07.18 | 1-a rundă | Michal Konecny | Marek Gengel | 6-3, 6-78, 7-5 | detaliu meci | Czech Republic | Zgura |
17.11.17 | Sfert de finală | Michal Konecny | Marek Gengel | 7-65, 6-4 | detaliu meci | Czech Republic | Indoor Hard |
Michal Konecny form & Marek Gengel form
Michal Konecny - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
28.04.21 1-a rundă | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
10.07.20 1-a rundă | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - retragere | detaliu meci | |
22.06.20 1-a rundă | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.20 Sfert de finală | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detaliu meci | |
03.03.20 1-a rundă | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.20 Sfert de finală | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.20 1-a rundă | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Milovice - Indoor Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Prague - Indoor Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
01.11.19 Sfert de finală | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Bad - Carpet | ||||
12.10.19 Semifinală | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.10.19 Sfert de finală | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detaliu meci | |
08.10.19 1-a rundă | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
M25+H Ricany - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - retragere | detaliu meci |
Marek Gengel - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Ben Jones | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Stijn Pel | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Ali Habib | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Ali Habib | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Illya Beloborodko | 2-4, - Marek Gengel - retragere | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finală | vs. Niels Visker | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
17.02.24 Semifinală | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Amaury Raynel | 5-7, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finală | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Emile Hudd | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 Finală | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
03.02.24 Semifinală | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
02.02.24 Sfert de finală | vs. Luca Giacomini | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Niklas Schell | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.12.23 Semifinală | vs. Valentin Royer | 6-72, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Pavlos Tsitsipas | 3-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Max Benaim | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Evangelos Kypriotis | 6-0, 6-1 | detaliu meci |