MECI
20.05.19 | 1-a rundă de calif. | Michal Konecny | Milan Radojkovic | 6-2, 6-0 | M25+H Jablonec | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
19.10.01, 22 Vârsta
12253 $
19.10.01, 22 Vârsta
12253 $
Michal Konecny vs. Milan Radojkovic - meciuri reciproce
20.05.19 | 1-a rundă de calif. | Michal Konecny | Milan Radojkovic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | M25+H Jablonec | Zgura |
Michal Konecny form & Milan Radojkovic form
Michal Konecny - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
28.04.21 1-a rundă | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
10.07.20 1-a rundă | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - retragere | detaliu meci | |
22.06.20 1-a rundă | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.20 Sfert de finală | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detaliu meci | |
03.03.20 1-a rundă | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.20 Sfert de finală | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.20 1-a rundă | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Milovice - Indoor Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Prague - Indoor Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Opava - Carpet | ||||
01.11.19 Sfert de finală | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Bad - Carpet | ||||
12.10.19 Semifinală | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.10.19 Sfert de finală | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detaliu meci | |
08.10.19 1-a rundă | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
M25+H Ricany - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - retragere | detaliu meci |
Milan Radojkovic - ultimele meciuri
M15 Sibenik - Zgura | ||||
19.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Opatija - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Mattia Frinzi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Jablonec - Zgura | ||||
21.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Tomas Papik | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Prague - Zgura | ||||
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Martin Krumich | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Potchefstroom Challenger - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Pierre Malan | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Potchefstroom - Hard | ||||
04.03.20 1-a rundă | vs. Benjamin Bonzi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.03.20 Calificare | vs. De Villiers Kroon | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
27.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Sami Achour | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Adam Nagoudi | 7-5, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
07.10.19 Calificare | vs. Adrian Bodmer | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Paolo Emilio Cossu Floris | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
30.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lorenzo Rottoli | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 La - Zgura | ||||
02.09.19 Calificare | vs. Federico Juan Aguilar | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Youssef Mansour | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Lasne - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Marco De Rossi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25+H Most - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Matyas Cerny | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25+H Jablonec - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Doboj - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Janis Podzus | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
29.04.19 Calificare | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Sabanov | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Matej Sabanov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Afonso Salgado | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Manfred Fellin | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
25.03.19 Calificare | vs. Paolo Dagnino | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
06.01.19 Calificare | vs. Fabrice Martin | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Italy F34 - Zgura | ||||
28.10.18 Calificare | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Umberto Setter | 6-1, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
Italy F33 - Zgura | ||||
20.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Corrado Summaria | 3-6, 4-6 | detaliu meci |