MECI
12.08.19 | 1-a rundă de calif. | Michal Skonieczny | Daniil Tsebrenko | 6-1, 2-6, 13-11 | M15 Irpin | Zgura |
STATISTICI MECI
Polonia
09.03.99, 25 Vârsta
09.03.99, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
24.05.99, 24 Vârsta
24.05.99, 24 Vârsta
Michal Skonieczny vs. Daniil Tsebrenko - meciuri reciproce
12.08.19 | 1-a rundă de calif. | Michal Skonieczny | Daniil Tsebrenko | 6-1, 2-6, 13-11 | detaliu meci | M15 Irpin | Zgura |
06.08.19 | Calificare | Daniil Tsebrenko | Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | detaliu meci | M15 Koszalin | Zgura |
Michal Skonieczny form & Daniil Tsebrenko form
Michal Skonieczny - ultimele meciuri
M15 Doha - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Sultan Khalfan Al Alawi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Charles Minc | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Jordan Mckeown | 6-3, 6-72, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Yann Wojcik | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Youssef Sadek | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Bratislava - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Christopher Patzanovsky | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Poznan - Zgura | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Mikolaj Szmyrgala | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Michal Mikula | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-1, 2-6, 13-11 | detaliu meci | |
12.08.19 Calificare | vs. Igor Karpovets | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Koszalin - Zgura | ||||
06.08.19 Calificare | vs. Daniil Tsebrenko | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Adam Bronka | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Bessire | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Noah Thurner | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Marco De Rossi | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Egypt F27 - Hard | ||||
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Davide Albertoni | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Egypt F26 - Hard | ||||
07.11.18 1-a rundă | vs. Adam Moundir | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Israel F13 - Hard | ||||
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Ofek Amoyal | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Israel F12 - Hard | ||||
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Oren Motevassel | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Tal Birman | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Romania F12 - Zgura | ||||
01.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Bogdan Pavel | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Poland F6 - Zgura | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Patryk Kosinski | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
Finland F1 - Zgura | ||||
28.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Aaron Prandstetter | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Czech Republic - Zgura | ||||
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Poland F4 - Zgura | ||||
20.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Ramy Labna | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Egypt F3 - Hard | ||||
27.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Kaza Vinayak Sharma | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Egypt F2 - Hard | ||||
20.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Gabor Borsos | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Egypt F38 - Zgura | ||||
11.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Terence Atmane | 6-77, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
11.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Erroll Lawrence | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Daniil Tsebrenko - ultimele meciuri
M15 Vyshkovo - Zgura | ||||
20.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.21 Calificare | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Trier - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
23.09.19 Calificare | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Varna - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Sao - Hard | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Calificare | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | detaliu meci | |
M15 Koszalin - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Porto - Hard | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25+H Most - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.05.19 Calificare | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Germany F16 - Indoor Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Germany F15 - Carpet | ||||
08.10.18 Calificare | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Poland F8 - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci |