Miguel Damas vs. Roberto Ortega-Olmedo 16.06.2020

Miguel Damas vs. Roberto Ortega-Olmedo 16.06.2020 - All Lower level tournaments - comparaţie

MECI

16.06.201-a rundăMiguel Damas Roberto Ortega-Olmedo 7-6, 7-5 All Lower Zgura

STATISTICI MECI

1
Miguel Damas Miguel Damas serviciu0-0
0-0, 0-40[BP]
0-1Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
0-0, 0-30, 30-30, 40-40
Miguel Damas Miguel Damas serviciu1-1
0-0
1-2Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
0-0, 15-15, 15-30
Miguel Damas Miguel Damas serviciu1-3
0-0, 15-15, 15-40[BP]
1-4Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
0-0, 0-15, 0-40
Miguel Damas Miguel Damas serviciu1-5
0-0
2-5Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
0-0, 0-15
7-6
2
Miguel Damas Miguel Damas serviciu0-0
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP]
0-1Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
0-0, 15-15, 15-40
Miguel Damas Miguel Damas serviciu0-2
0-0
1-2Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
0-0, 15-0, 15-30
Miguel Damas Miguel Damas serviciu1-3
0-0, 15-15, 15-40[BP]
1-4Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serviciu
0-0, 15-0, 15-15, 15-40
Miguel Damas Miguel Damas serviciu1-5
0-0
7-5

Miguel Damas
Spania
21.12.99, 20 Vârsta







Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Spania
14.04.91, 29 Vârsta




275
166
241685 $
Roberto Ortega-Olmedo
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Miguel Damas vs. Roberto Ortega-Olmedo - meciuri reciproce

18.06.201-a rundăRoberto Ortega-OlmedoMiguel Damas6-2, 6-1 detaliu meci All Lower Zgura
16.06.201-a rundăMiguel DamasRoberto Ortega-Olmedo7-6, 7-5 detaliu meci

Miguel Damas - ultimele meciuri

All Lower - Zgura
20.06.20
1-a rundă
vs. Bernabe Zapata Miralles0-6, 6-3, 10-8 victoriedetaliu meci
18.06.20
1-a rundă
vs. Bernabe Zapata Miralles1-6, 4-6 pierderedetaliu meci
18.06.20
1-a rundă
vs. Roberto Ortega-Olmedo2-6, 1-6 pierderedetaliu meci
17.06.20
1-a rundă
vs. Sergio Martos Gornes6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
16.06.20
1-a rundă
vs. Roberto Ortega-Olmedo7-6, 7-5 victoriedetaliu meci
Portugal M15 Faro - Hard
02.03.20
1-a rundă de calif.
vs. Paulo Fernandes7-5, 7-61 victoriedetaliu meci
02.03.20
2-a rundă de calif.
vs. Gianmarco Amatiste6-2, 3-6, 8-10 pierderedetaliu meci
Portugal M15 Vale - Hard
27.02.20
a 2-a rundă
vs. Tiago Cacao3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
26.02.20
1-a rundă
vs. Timo Legout2-6, 6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
24.02.20
2-a rundă de calif.
vs. Guilherme Sousa Severin7-5, 6-2 victoriedetaliu meci
24.02.20
Calificare
vs. Tiago Torres6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
23.02.20
1-a rundă de calif.
vs. Juan Jose Lopez Gomez6-1, 6-2 victoriedetaliu meci
Spain M15 Paguera - Zgura
20.02.20
a 2-a rundă
vs. Carlos Sanchez Jover2-6, 6-76 pierderedetaliu meci
19.02.20
1-a rundă
vs. Anas Fattar0-6, 6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
18.02.20
Calificare
vs. Maxime Mora6-4, 3-6, 10-5 victoriedetaliu meci
17.02.20
2-a rundă de calif.
vs. Ilya Rudiukov6-4, 7-64 victoriedetaliu meci
16.02.20
1-a rundă de calif.
vs. Lucas Bouquet6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
Spain M15 Palmanova - Zgura
12.02.20
1-a rundă
vs. Alexander Weis4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
11.02.20
Calificare
vs. Sergi Perez Contri7-65, 6-75, 10-8 victoriedetaliu meci
10.02.20
2-a rundă de calif.
vs. Xavi Matas Ortega6-3, 7-5 victoriedetaliu meci
09.02.20
1-a rundă de calif.
vs. Ilya Rudiukov6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
Spain M15 Manacor - Hard
12.01.20
1-a rundă de calif.
vs. Benjamin Pietri4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Spain M15 Manacor - Hard
07.01.20
Calificare
vs. Adrian Bodmer7-69, 5-7, 9-11 pierderedetaliu meci
07.01.20
2-a rundă de calif.
vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza6-3, 6-0 victoriedetaliu meci
05.01.20
1-a rundă de calif.
vs. Daniel Bagnolini6-1, 6-0 victoriedetaliu meci
Spain M15 Telde - Zgura
26.11.19
1-a rundă
vs. Marvin Netuschil2-6, 6-77 pierderedetaliu meci
Egypt M15 Sharm - Hard
21.11.19
a 2-a rundă
vs. Marek Gengel1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
20.11.19
1-a rundă
vs. Lewie Lane7-62, 6-4 victoriedetaliu meci
19.11.19
2-a rundă de calif.
vs. Akim Zarichanskyy6-1, 6-0 victoriedetaliu meci
19.11.19
Calificare
vs. Tae-Woo Lee6-1, 6-4 victoriedetaliu meci

Roberto Ortega-Olmedo - ultimele meciuri

All Lower - Zgura
20.06.20
1-a rundă
vs. Adria Soriano Barrera6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
19.06.20
1-a rundă
vs. Kuzey Cekirge6-2, 4-6, 10-12 pierderedetaliu meci
18.06.20
1-a rundă
vs. Sergio Martos Gornes6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
18.06.20
1-a rundă
vs. Miguel Damas6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
17.06.20
1-a rundă
vs. Bernabe Zapata Miralles6-4, 1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
16.06.20
1-a rundă
vs. Miguel Damas6-7, 5-7 pierderedetaliu meci
JAR Potchefstroom Challenger - Hard
11.03.20
1-a rundă
vs. Jack Draper5-7, 3-6 pierderedetaliu meci
JAR M25 Potchefstroom - Hard
06.03.20
Sfert de finală
vs. Sadio Doumbia6-3, 3-6, 0-6 pierderedetaliu meci
05.03.20
a 2-a rundă
vs. Sidharth Rawat6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
04.03.20
1-a rundă
vs. Carl Roothman6-2, 6-0 victoriedetaliu meci
USA Columbus Challenger - Indoor Hard
24.02.20
1-a rundă
vs. Diego Hidalgo6-75, 2-6 pierderedetaliu meci
Mexico Morelos Challenger - Hard
21.02.20
Sfert de finală
vs. Juan Pablo Ficovich6-3, 5-7, 5-7 pierderedetaliu meci
20.02.20
a 3-a rundă
vs. Dmitry Popko7-5, 1-6, 6-0 victoriedetaliu meci
19.02.20
a 2-a rundă
vs. Gerardo Lopez Villasenor7-5, 3-6, 6-4 victoriedetaliu meci
USA Cleveland Challenger - Indoor Hard
10.02.20
1-a rundă
vs. Donald Young4-6, 6-3, 3-6 pierderedetaliu meci
France Quimper Challenger - Indoor Hard
30.01.20
a 3-a rundă
vs. Lukas Lacko2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
28.01.20
a 2-a rundă
vs. Luca Vanni7-64, 6-1 victoriedetaliu meci
Australia Melbourne - Hard
16.01.20
1-a rundă de calif.
vs. Filip Horansky6-4, 5-7, 4-6 pierderedetaliu meci
France Rennes Challenger - Indoor Hard
24.01.20
Sfert de finală
vs. Tobias Kamke3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
23.01.20
a 3-a rundă
vs. Evan Furness4-6, 6-2, 7-5 victoriedetaliu meci
21.01.20
a 2-a rundă
vs. Dan Added7-60, 6-3 victoriedetaliu meci
Egypt M15 Cairo - Zgura
30.11.19
Semifinală
vs. Daniel Michalski4-6, 4-6 pierderedetaliu meci
29.11.19
Sfert de finală
vs. Peter Nagy6-1, 6-3 victoriedetaliu meci
28.11.19
a 2-a rundă
vs. Fabio Coelho6-0, 6-4 victoriedetaliu meci
27.11.19
1-a rundă
vs. Stefano Battaglino6-1, 7-65 victoriedetaliu meci
Portugal Maia Challenger - Zgura
19.11.19
1-a rundă
vs. Nuno Borges1-6, 6-79 pierderedetaliu meci
India Pune Challenger - Hard
16.11.19
Semifinală
vs. Jay Clarke3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
15.11.19
Sfert de finală
vs. Tim Van Rijthoven7-67, Tim Van Rijthoven - retragerevictoriedetaliu meci
14.11.19
a 3-a rundă
vs. Shuichi Sekiguchi6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
13.11.19
a 2-a rundă
vs. Anirudh Chandrasekar6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
<