MECI
09.10.17 | 1-a rundă de calif. | Mike Urbanija | Artur Kulibaba | 6-2, 6-1 | Turkey F38 | Zgura |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Letonia
30.05.99, 24 Vârsta
30.05.99, 24 Vârsta
Mike Urbanija vs. Artur Kulibaba - meciuri reciproce
09.10.17 | 1-a rundă de calif. | Mike Urbanija | Artur Kulibaba | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Turkey F38 | Zgura |
Mike Urbanija form & Artur Kulibaba form
Mike Urbanija - ultimele meciuri
M25 Split - Zgura | ||||
25.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - retragere | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.02.20 Calificare | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.02.20 1-a rundă | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.20 Calificare | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
10.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - retragere | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.10.19 1-a rundă | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
26.09.19 1-a rundă | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - retragere | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.09.19 Sfert de finală | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Trieste - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | detaliu meci | |
M25 Schlieren - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
Portoroz Challenger - Hard | ||||
12.08.19 1-a rundă | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Vogau - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Piestany - Zgura | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
26.06.19 1-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
24.06.19 Calificare | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - retragere | detaliu meci |
Artur Kulibaba - ultimele meciuri
M15 Parnu - Indoor Hard | ||||
26.10.21 Calificare | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Zgura | ||||
02.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
20.10.19 2-a rundă de calif. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
06.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Turkey F31 - Zgura | ||||
08.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Kazakhstan F8 - Zgura | ||||
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | detaliu meci | |
Kazakhstan F7 - Zgura | ||||
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Hungary F7 - Zgura | ||||
26.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
Hungary F6 - Zgura | ||||
20.08.18 Calificare | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Slovakia F3 - Zgura | ||||
06.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci |