MECI
23.05.17 | 1-a rundă | Mikhail Korovin | Davide Pontoglio | 3-6, 6-4, 6-0 | Tunisia F20 | Zgura |
STATISTICI MECI
Mikhail Korovin | Davide Pontoglio | |
Prima administrare % | 58/70 (83%) | 73/93 (78%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 39/58 (67%) | 39/73 (53%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/12 (33%) | 6/20 (30%) |
Break-ballurile câştigate | 7/14 (50%) | 4/8 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 48/93 (52%) | 27/70 (39%) |
Total puncte câştigate | 91/163 (56%) | 72/163 (44%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași | 2 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Mikhail Korovin vs. Davide Pontoglio - meciuri reciproce
23.05.17 | 1-a rundă | Mikhail Korovin | Davide Pontoglio | 3-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | Tunisia F20 | Zgura |
Mikhail Korovin form & Davide Pontoglio form
Mikhail Korovin - ultimele meciuri
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Ignacio Parisca | - | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - retragere | detaliu meci | |
M15 Targu - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Brasov - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Gyor - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - retragere | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.08.19 1-a rundă | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Pitesti - Zgura | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Denia - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Zgura | ||||
18.07.19 1-a rundă | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Vilnius - Zgura | ||||
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - retragere | detaliu meci | |
10.07.19 1-a rundă | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Wroclaw - Zgura | ||||
03.07.19 1-a rundă | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
14.05.19 1-a rundă | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
30.04.19 1-a rundă | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.04.19 1-a rundă | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.04.19 Calificare | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
09.04.19 Calificare | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.04.19 1-a rundă | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Murcia - Zgura | ||||
19.03.19 1-a rundă | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
07.03.19 a 2-a rundă | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | detaliu meci |
Davide Pontoglio - ultimele meciuri
M15 Lima - Zgura | ||||
16.11.22 1-a rundă | vs. Sebastian Rodriguez | 2-6, 2-4, - Davide Pontoglio - retragere | detaliu meci | |
M15 Lima - Zgura | ||||
10.11.22 a 2-a rundă | vs. Alvaro Guillen Meza | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.11.22 1-a rundă | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
03.11.22 a 2-a rundă | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.11.22 1-a rundă | vs. Alejandro Mendoza | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Santa - Zgura | ||||
27.10.22 a 2-a rundă | vs. Valerio Aboian | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.10.22 1-a rundă | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Cochabamba - Zgura | ||||
23.10.22 Finală | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
22.10.22 Semifinală | vs. Enrique Pena | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.10.22 Sfert de finală | vs. Nicolas Buitrago | 7-68, 6-77, 7-67 | detaliu meci | |
20.10.22 a 2-a rundă | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
19.10.22 1-a rundă | vs. Paul Valsecchi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Manizales - Zgura | ||||
06.10.22 a 2-a rundă | vs. Gustavo Heide | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
05.10.22 1-a rundă | vs. Enrique Pena | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
03.10.22 Calificare | vs. Juan Arturo Espanol Moreno | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Jorge Abde Celis | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Ibague - Zgura | ||||
01.10.22 Semifinală | vs. Gustavo Heide | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.09.22 Sfert de finală | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
29.09.22 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Bueno | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
28.09.22 1-a rundă | vs. Johan Alexander Rodriguez | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
27.09.22 Calificare | vs. Ryan Augusto dos Santos | 7-60, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Andres N. Alvarado | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Mateus Rojas | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
12.05.22 a 2-a rundă | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.05.22 1-a rundă | vs. Lorenzo Claverie | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
10.05.22 Calificare | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Paolo Emilio Cossu Floris | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Medellin - Zgura | ||||
14.09.21 1-a rundă | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Santo - Hard | ||||
09.06.21 1-a rundă | vs. Alejandro Hoyos | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.06.21 Calificare | vs. Gabriel Evans | 5-7, 6-4, 10-6 | detaliu meci |