MECI
20.01.17 | a 2-a rundă | Miliaan Niesten | Lucas Catarina | 6-2, 6-3 | Turkey F2 | Hard |
STATISTICI MECI
Miliaan Niesten | Lucas Catarina | |
Prima administrare % | 38/58 (66%) | 34/58 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/38 (61%) | 21/34 (62%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/20 (60%) | 4/24 (17%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 3/5 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/58 (57%) | 23/58 (40%) |
Total puncte câştigate | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Miliaan Niesten vs. Lucas Catarina - meciuri reciproce
20.01.17 | a 2-a rundă | Miliaan Niesten | Lucas Catarina | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Turkey F2 | Hard |
Miliaan Niesten form & Lucas Catarina form
Miliaan Niesten - ultimele meciuri
Rotterdam - Indoor Hard | ||||
27.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Rotterdam - Indoor Hard | ||||
08.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Yannick Maden | 6-0, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Zhuhai - Hard | ||||
21.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Soon-Woo Kwon | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Kaohsiung Challenger - Carpet | ||||
18.09.19 a 2-a rundă | vs. Alex Bolt | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Makoto Ochi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Lucas Gerch | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Dhruv Sunish | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Bangalore Challenger - Hard | ||||
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Liuzhou Challenger - Hard | ||||
20.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Ningboo Challenger - Hard | ||||
13.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Kaito Uesugi | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
12.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Ji Hoon Son | - | detaliu meci | |
Jinan Challenger - Hard | ||||
06.08.18 Calificare | vs. Yan Bai | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Benjamin Lock | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Chuhan Wang | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
Chengdu Challenger - Hard | ||||
01.08.18 a 2-a rundă | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.07.18 1-a rundă | vs. Arjun Kadhe | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
29.07.18 Calificare | vs. Tung-Lin Wu | 6-74, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
28.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
28.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Jumpei Yamasaki | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Scheveningen Challenger - Zgura | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Bellier | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Germany F4 - Zgura | ||||
20.06.18 1-a rundă | vs. Nerman Fatic | 0-6, 7-62, 5-7 | detaliu meci | |
's-Hertogenbosch - Iarbă | ||||
10.06.18 Calificare | vs. Alex Bolt | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Donald Young | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Loughborough Challenger - Indoor Hard | ||||
19.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Heilbronn Challenger - Zgura | ||||
14.05.18 Calificare | vs. Igor Sijsling | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Hernan Casanova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
12.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Mathieu Meyer | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Spain F10 - Zgura | ||||
24.04.18 1-a rundă | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Lucas Catarina - ultimele meciuri
Davis Cup - Zgura | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Haren - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - retragere | detaliu meci | |
M25 Nottingham - Iarbă | ||||
12.07.23 a 2-a rundă | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.07.23 1-a rundă | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Rosario - Zgura | ||||
30.06.23 Sfert de finală | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Kalmar - Zgura | ||||
21.05.23 Finală | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detaliu meci | |
20.05.23 Semifinală | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
19.05.23 Sfert de finală | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Varnamo - Zgura | ||||
12.05.23 Sfert de finală | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Monte-Carlo - Zgura | ||||
08.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.23 Finală | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.23 Semifinală | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
24.03.23 Sfert de finală | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.03.23 Finală | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.03.23 Semifinală | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.03.23 Sfert de finală | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Creteil - Indoor Hard | ||||
11.03.23 Semifinală | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.23 Sfert de finală | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detaliu meci |