MECI
28.05.17 | Finală | Miomir Kecmanovic | Alessandro Petrone | 6-0, 6-4 | Turkey F20 | Zgura |
STATISTICI MECI
Miomir Kecmanovic | Alessandro Petrone | |
Prima administrare % | 40/62 (65%) | 43/51 (84%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/40 (70%) | 22/43 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/22 (59%) | 4/8 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 4/6 (67%) | 0/6 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/51 (49%) | 21/62 (34%) |
Total puncte câştigate | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Greșeli duble | 1 | 1 |
ași | 1 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Miomir Kecmanovic vs. Alessandro Petrone - meciuri reciproce
28.05.17 | Finală | Miomir Kecmanovic | Alessandro Petrone | 6-0, 6-4 | detaliu meci | Turkey F20 | Zgura |
Miomir Kecmanovic form & Alessandro Petrone form
Miomir Kecmanovic - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Juncheng Shang | 6-75, 6-4, 6-75 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1-a rundă | vs. Lorenzo Sonego | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
Acapulco - Hard | ||||
29.02.24 Sfert de finală | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniel Altmaier | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 4-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Los Cabos - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
Delray Beach - Hard | ||||
12.02.24 1-a rundă | vs. Patrick Kypson | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Lukas Klein | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
22.01.24 a 4-a rundă | vs. Carlos Alcaraz | 4-6, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.01.24 a 3-a rundă | vs. Tommy Paul | 6-4, 3-6, 2-6, 7-67, 6-0 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Jan-Lennard Struff | 6-4, 1-6, 7-65, 1-6, 7-69 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-5, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 a 2-a rundă | vs. Jack Draper | 7-5, 6-79, 6-77 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
25.11.23 Rubber 1 | vs. Lorenzo Musetti | 6-77, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Davis Cup - Indoor Hard | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Jack Draper | 7-62, 7-66 | detaliu meci | |
Sofia - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Roberto Bautista Agut | 6-79, 7-62, 6-75 | detaliu meci | |
Paris - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
Basel - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Holger Rune | 6-1, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
21.10.23 Semifinală | vs. Pavel Kotov | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Elias Ymer | 6-0, 3-2, Elias Ymer - retragere | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Holger Rune | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Karl Friberg | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Shanghai - Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Bu Yunchaokete | 7-66, 2-6, 1-2, - Miomir Kecmanovic - retragere | detaliu meci | |
Beijing - Hard | ||||
27.09.23 Calificare | vs. Yannick Hanfmann | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Kotov | 7-5, 6-75, 6-1 | detaliu meci | |
Chengdu - Hard | ||||
24.09.23 Sfert de finală | vs. Alexander Zverev | 7-5, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
23.09.23 a 2-a rundă | vs. Corentin Moutet | 6-2, 6-4 | detaliu meci |
Alessandro Petrone - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Petr Hajek | Petr Hajek - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Peter Nagy | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
15.02.20 1-a rundă | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
05.11.19 1-a rundă | vs. Johan Nikles | 7-66, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Octavio Volpi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Chornomorsk - Zgura | ||||
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
20.09.19 Sfert de finală | vs. Matteo Gigante | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
13.09.19 a 2-a rundă | vs. Omar Giacalone | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.09.19 1-a rundă | vs. Gibril Diarra | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Trieste - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Facundo Juarez | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
16.08.19 Sfert de finală | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Nicolo Turchetti | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
14.08.19 1-a rundă | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Antun Vidak | 6-3, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Chitila - Zgura | ||||
02.08.19 Sfert de finală | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Kramsach - Zgura | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Sandro Kopp | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Telfs - Zgura | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Jakob Aichhorn | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Cuneo - Zgura | ||||
03.07.19 1-a rundă | vs. Andrea Basso | 6-74, 1-6 | detaliu meci |