MECI
04.07.17 | 1-a rundă | Mirko Martinez | Mats Rosenkranz | 6-1, 6-0 | Germany F6 | Zgura |
STATISTICI MECI
Mirko Martinez | Mats Rosenkranz | |
Prima administrare % | 19/38 (50%) | 18/39 (46%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/19 (84%) | 12/18 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/19 (68%) | 2/21 (10%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/39 (64%) | 9/38 (24%) |
Total puncte câştigate | 54/77 (70%) | 23/77 (30%) |
Greșeli duble | 0 | 5 |
ași | 2 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Mirko Martinez vs. Mats Rosenkranz - meciuri reciproce
13.10.20 | 1-a rundă | Mats Rosenkranz | Mirko Martinez | 6-3, 6-2 | detaliu meci | M15 Monastir | Hard |
06.03.19 | 1-a rundă | Mats Rosenkranz | Mirko Martinez | 6-1, 6-3 | detaliu meci | M15 Oslo | Indoor Hard |
04.07.17 | 1-a rundă | Mirko Martinez | Mats Rosenkranz | 6-1, 6-0 | detaliu meci | Germany F6 | Zgura |
Mirko Martinez form & Mats Rosenkranz form
Mirko Martinez - ultimele meciuri
Lyon Challenger - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Brcko - Zgura | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - retragere | detaliu meci | |
M15 Doboj - Zgura | ||||
13.05.23 Sfert de finală | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.05.23 a 2-a rundă | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
06.05.23 Semifinală | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.05.23 Sfert de finală | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Angers - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.23 1-a rundă | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
31.03.23 Sfert de finală | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | detaliu meci | |
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Biel Challenger - Indoor Hard | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Porec - Zgura | ||||
12.03.23 Finală | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.23 Sfert de finală | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
11.03.23 Semifinală | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Oberhaching - Indoor Hard | ||||
15.02.23 1-a rundă | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.23 1-a rundă | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Cairo - Zgura | ||||
26.01.23 a 2-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.01.23 1-a rundă | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Andria Challenger - Indoor Hard | ||||
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Coquimbo 2 - Zgura | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Rio De - Zgura | ||||
10.10.22 Calificare | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci |
Mats Rosenkranz - ultimele meciuri
Acapulco Challenger - Hard | ||||
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Jose Statham | 4-6, 3-4, - Mats Rosenkranz - retragere | detaliu meci | |
Cuernavaca Challenger - Hard | ||||
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Kiranpal Pannu | 1-2, - Mats Rosenkranz - retragere | detaliu meci | |
M25 Toulouse - Indoor Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
17.03.24 Finală | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Cherbourg Challenger - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Loughborough - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Champaign Challenger - Indoor Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.11.23 1-a rundă | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | detaliu meci | |
Knoxville Challenger - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
M25+H Rodez - Indoor Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | detaliu meci |