Elvetia
03.04.98, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Germania
25.04.96, 28 Vârsta
Elvetia
17.03.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Germania
28.02.85, 39 Vârsta
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Mirko Martinez/Damien Wenger vs. Lasse Muscheites/Stefan Seifert - meciuri reciproce
18.11.19 | 1-a rundă | Mirko Martinez/Damien Wenger | Lasse Muscheites/Stefan Seifert | 3-2, Lasse Muscheites/Stefan Seifert - retragere | detaliu meci | M15 Sharm | Hard |
Mirko Martinez form & Lasse Muscheites form
Mirko Martinez/Damien Wenger - ultimele meciuri
M15 Porec - Zgura |
07.03.23 1-a rundă | vs. Riccardo Balzerani/Tommaso Compagnucci | 4-6, 1-6 | | detaliu meci |
M15 Punta - Zgura |
17.02.22 Sfert de finală | vs. Toby D. Boyer/Alfredo Perez | 4-6, 6-4, 8-10 | | detaliu meci |
16.02.22 1-a rundă | vs. Paul Valsecchi/Edouard Villoslada | 6-3, 6-2 | | detaliu meci |
M15 Punta - Zgura |
10.02.22 Sfert de finală | vs. David Pichler/Oleg Prihodko | 2-6, 4-6 | | detaliu meci |
08.02.22 1-a rundă | vs. Marco Brugnerotto/Davide Pozzi | 3-6, 6-4, 12-10 | | detaliu meci |
M25 Trento - Indoor Hard |
25.02.20 1-a rundă | vs. Matteo Arnaldi/Emiliano Maggioli | 2-6, 3-6 | | detaliu meci |
M15 Oberhaching - Indoor Hard |
18.02.20 1-a rundă | vs. Petr Michnev/Andrew Paulson | 6-78, 4-6 | | detaliu meci |
M15 Grenoble - Indoor Hard |
11.02.20 1-a rundă | vs. Fabian Fallert/Hendrik Jebens | 3-6, 4-6 | | detaliu meci |
M15 Sharm - Hard |
18.11.19 Semifinală | vs. Vladimir Uzhylovsky/Alexey Zakharov | 2-6, 5-7 | | detaliu meci |
18.11.19 1-a rundă | vs. Lasse Muscheites/Stefan Seifert | 3-2, Lasse Muscheites/Stefan Seifert - retragere | | detaliu meci |
18.11.19 Sfert de finală | vs. Max Houkes/Kristian Lozan | 7-5, 6-4 | | detaliu meci |
M15 Castellon - Zgura |
04.11.19 Sfert de finală | vs. Alex Marti Pujolras/Pol Martin Tiffon | - | | detaliu meci |
M15 Nules - Zgura |
28.10.19 Semifinală | vs. Imanol Lopez Morillo/Maxime Mora | 6-3, 6-2 | | detaliu meci |
28.10.19 Finală | vs. Arthur Fery/Emilien Voisin | 6-72, 4-6 | | detaliu meci |
28.10.19 1-a rundă | vs. Andrey Chepelev/Vladislav Ivanov | Andrey Chepelev/Vladislav Ivanov/Stefan Seifert - nu s-a prezentat | | detaliu meci |
28.10.19 Sfert de finală | vs. Pablo Jimenez Martinez/Jose Vicent Monsonis Uso | 6-4, 6-78, 10-7 | | detaliu meci |
M15 Tabarka - Zgura |
07.10.19 Sfert de finală | vs. Juan Ignacio Galarza/Octavio Volpi | 3-6, 3-6 | | detaliu meci |
07.10.19 1-a rundă | vs. Edward Hubner/Artur Kulibaba | 6-3, 6-3 | | detaliu meci |
M15 Tabarka - Zgura |
30.09.19 Sfert de finală | vs. Simon Beaupain/Arnaud Bovy | 4-6, 6-3, 10-5 | | detaliu meci |
30.09.19 1-a rundă | vs. Vito Dell'Elba/Felipe Martinez Sarrasague | 6-0, 7-65 | | detaliu meci |
30.09.19 Semifinală | vs. Niklas Guttau/George Von Massow | 7-5, 2-6, 7-10 | | detaliu meci |
Lasse Muscheites/Stefan Seifert - ultimele meciuri
M15 Oberhaching - Indoor Hard |
22.02.20 Finală | vs. Kai Lemstra/Christoph Negritu | 6-3, 7-5 | | detaliu meci |
21.02.20 Semifinală | vs. Petr Michnev/Andrew Paulson | 6-3, 6-3 | | detaliu meci |
20.02.20 Sfert de finală | vs. Max Hans Rehberg/Jeremy Schifris | 6-2, 6-0 | | detaliu meci |
19.02.20 1-a rundă | vs. Jakub Paul/Yannik Steinegger | 6-2, 6-3 | | detaliu meci |
M15 Heraklion - Hard |
13.02.20 Sfert de finală | vs. Markos Kalovelonis/Eleftherios Theodorou | 6-1, 3-6, 9-11 | | detaliu meci |
11.02.20 1-a rundă | vs. Guy Den Heijer/Alexandros Skorilas | 7-66, 6-4 | | detaliu meci |
M15 Veigy - Carpet |
28.01.20 1-a rundă | vs. Fabian Fallert/Mats Rosenkranz | 6-2, 4-6, 6-10 | | detaliu meci |
M25 Nussloch - Carpet |
21.01.20 1-a rundă | vs. Ryan Nijboer/Glenn Smits | 2-6, 6-70 | | detaliu meci |
M15 Sharm - Hard |
18.11.19 1-a rundă | vs. Mirko Martinez/Damien Wenger | 2-3, - Lasse Muscheites/Stefan Seifert - retragere | | detaliu meci |
M15 Parnu - Indoor Hard |
28.10.19 Finală | vs. Vladimir Ivanov/Yan Sabanin | 6-3, 3-6, 10-4 | | detaliu meci |
28.10.19 1-a rundă | vs. Jakub Paul/Yannik Steinegger | 7-5, 6-2 | | detaliu meci |
28.10.19 Sfert de finală | vs. Remy Bertola/Nicolas Uryson | 6-3, 6-4 | | detaliu meci |
28.10.19 Semifinală | vs. Dan Added/Manuel Guinard | 6-4, 6-1 | | detaliu meci |
M15 Liberec - Carpet |
21.10.19 Sfert de finală | vs. Petr Michnev/Petr Nouza | 2-6, 7-65, 5-10 | | detaliu meci |
21.10.19 1-a rundă | vs. Martin Blasko/Tomas Vanko | 6-1, 6-2 | | detaliu meci |
M15 Bad - Carpet |
07.10.19 Semifinală | vs. Piotr Galus/Ondrej Krstev | 6-2, 7-62 | | detaliu meci |
07.10.19 Finală | vs. Daniel Altmaier/Jan Choinski | 2-6, 6-3, 11-9 | | detaliu meci |
07.10.19 1-a rundă | vs. Patrick Mayer (GER)/Niklas Schell | 7-65, 3-6, 10-6 | | detaliu meci |
07.10.19 Sfert de finală | vs. Petr Michnev/Dominik Recek | 6-3, 7-5 | | detaliu meci |
M15 Haren - Zgura |
26.08.19 Finală | vs. Mats Hermans/Bart Stevens | 3-6, 2-6 | | detaliu meci |
26.08.19 Sfert de finală | vs. Dax Donders/Niels Visker | 6-1, 6-4 | | detaliu meci |
26.08.19 Semifinală | vs. Guy Den Heijer/Sidane Pontjodikromo | 6-1, 6-0 | | detaliu meci |
26.08.19 1-a rundă | vs. Juan Ignacio Galarza/Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-3 | | detaliu meci |