INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Mor Bulis vs. Vasile Antonescu - meciuri reciproce
29.10.17 | Mor Bulis | Vasile Antonescu | 7-64, 6-3 | detaliu meci | Davis Cup | Hard |
Mor Bulis form & Vasile Antonescu form
Mor Bulis - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
10.07.20 1-a rundă | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Israel F9 - Hard | ||||
15.06.18 Semifinală | vs. Edan Leshem | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.06.18 Sfert de finală | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
13.06.18 a 2-a rundă | vs. Alexey Zakharov | Alexey Zakharov - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
12.06.18 1-a rundă | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
Israel F8 - Hard | ||||
04.06.18 1-a rundă | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
Israel F6 - Hard | ||||
10.05.18 a 2-a rundă | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.18 1-a rundă | vs. Ram Kapach | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Israel F5 - Hard | ||||
04.05.18 Semifinală | vs. Peter Kobelt | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.05.18 Sfert de finală | vs. Hugo Voljacques | 4-2, Hugo Voljacques - retragere | detaliu meci | |
02.05.18 a 2-a rundă | vs. Orel Ovil | 3-6, 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
01.05.18 1-a rundă | vs. Alexander Gaponenko | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Israel F4 - Hard | ||||
28.04.18 Semifinală | vs. Alessandro Bega | 0-1, - Mor Bulis - retragere | detaliu meci | |
27.04.18 Sfert de finală | vs. Joshua Paris | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
26.04.18 a 2-a rundă | vs. Yannai Barkai | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
25.04.18 1-a rundă | vs. Yankel Zemel | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Israel F3 - Hard | ||||
22.03.18 a 2-a rundă | vs. Peter Kobelt | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.18 1-a rundă | vs. Collin Johns | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Israel F2 - Hard | ||||
14.03.18 1-a rundă | vs. George Goldhoff | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
Israel F1 - Hard | ||||
06.03.18 1-a rundă | vs. Yannai Barkai | 1-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
Israel F18 - Hard | ||||
14.12.17 Sfert de finală | vs. Tom Jomby | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.12.17 a 2-a rundă | vs. Luca Castelnuovo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
12.12.17 1-a rundă | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Israel F17 - Hard | ||||
07.12.17 1-a rundă | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
Israel F16 - Hard | ||||
01.12.17 Sfert de finală | vs. Scott Griekspoor | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.11.17 a 2-a rundă | vs. Shahar Elbaz | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.17 1-a rundă | vs. Vladyslav Orlov | 6-0, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Greece F10 - Hard | ||||
24.11.17 Sfert de finală | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.11.17 a 2-a rundă | vs. Maksim Tikhomirov | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
22.11.17 1-a rundă | vs. Mousheg Hovhannisyan | 6-4, 6-4 | detaliu meci |
Vasile Antonescu - ultimele meciuri
M15 Constanta - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Bucharest - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Targu - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Curtea - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Pitesti - Zgura | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25+H Bacau - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Brasov - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Saarlouis - Zgura | ||||
19.06.23 Calificare | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Constanta - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Bucharest - Zgura | ||||
23.05.23 Calificare | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
09.05.23 Calificare | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
28.03.23 Calificare | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.12.22 a 2-a rundă | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detaliu meci |