MECI
30.10.17 | 1-a rundă | Naru Shirafuji | Darko Bojanovic | 7-63, 6-2 | Kuwait F1 | Hard |
STATISTICI MECI
Naru Shirafuji | Darko Bojanovic | |
Prima administrare % | 39/69 (57%) | 53/78 (68%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/39 (69%) | 30/53 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/30 (50%) | 8/25 (32%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 3/4 (75%) |
Puncte câştigate din returnare | 40/78 (51%) | 27/69 (39%) |
Total puncte câştigate | 82/147 (56%) | 65/147 (44%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 1 | 4 |
STATISTICI MECI
Japonia
30.04.98, 25 Vârsta
30.04.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Bosnia si Hertegovina
08.02.97, 27 Vârsta
18843 $
08.02.97, 27 Vârsta
18843 $
Naru Shirafuji vs. Darko Bojanovic - meciuri reciproce
30.10.17 | 1-a rundă | Naru Shirafuji | Darko Bojanovic | 7-63, 6-2 | detaliu meci | Kuwait F1 | Hard |
Naru Shirafuji form & Darko Bojanovic form
Naru Shirafuji - ultimele meciuri
Yokohama Challenger - Hard | ||||
30.10.22 Calificare | vs. James Kent Trotter | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Arjun Kadhe | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Thailand F3 - Hard | ||||
04.09.18 1-a rundă | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
Thailand F2 - Hard | ||||
28.08.18 a 2-a rundă | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.18 1-a rundă | vs. Pruchya Isarow | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
27.08.18 Calificare | vs. Paramveer Singh Bajwa | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
26.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Indonesia F3 - Hard | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Alexander Babanine | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.08.18 Calificare | vs. Yuttana Charoenphon | 1-6, 7-61, 3-6 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Anthony Susanto | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Indonesia F2 - Hard | ||||
30.07.18 Calificare | vs. Christian Langmo | 6-2, 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
29.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Rishi Reddy | 6-74, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
28.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Nikit Reddy | 6-3, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
Malaysia F3 - Hard | ||||
16.07.18 1-a rundă | vs. Lucas Vuradin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Malaysia F2 - Hard | ||||
10.07.18 1-a rundă | vs. Connor Farren | 7-67, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.07.18 Calificare | vs. Jirat Navasirisomboon | 2-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Jayden Court | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Sai Nikhil Mannepalli | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Malaysia F1 - Hard | ||||
03.07.18 1-a rundă | vs. Cheong-Eui Kim | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Guam F1 - Hard | ||||
19.06.18 1-a rundă | vs. James Ibrahim | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
19.06.18 a 2-a rundă | vs. Hiroyasu Ehara | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Japan F8 - Carpet | ||||
11.06.18 1-a rundă | vs. Yunosuke Tanaka | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
China F5 - Hard | ||||
05.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Jianhui Li | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
China F4 - Hard | ||||
01.05.18 1-a rundă | vs. Xin Gao | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Japan F5 - Hard | ||||
31.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Yusuke Yoshikawa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Japan F4 - Hard | ||||
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Teppei Uesugi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Japan F3 - Hard | ||||
17.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Japan F2 - Hard | ||||
12.03.18 Calificare | vs. Jumpei Yamasaki | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Kairi Inoue | 6-1, 6-4 | detaliu meci |
Darko Bojanovic - ultimele meciuri
M15 Tabarka - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Marco Saffratti | 6-4, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Doboj - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
10.05.19 Sfert de finală | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.19 a 2-a rundă | vs. Yvo Panak | 7-5, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
07.05.19 1-a rundă | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
30.04.19 1-a rundă | vs. Samuel Brosset | 4-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.19 a 2-a rundă | vs. Lucas Catarina | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.02.19 1-a rundă | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 0-3, - Darko Bojanovic - retragere | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.01.19 Calificare | vs. Luis Faria | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 4-6, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.01.19 1-a rundă | vs. Skander Mansouri | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Zakaria Ben Brahim | 6-72, 7-5, 10-0 | detaliu meci | |
14.01.19 Calificare | vs. Luca Gelhardt | 6-1, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
Cameroon F2 - Hard | ||||
05.12.18 a 2-a rundă | vs. Alexander Klintcharov | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.12.18 1-a rundă | vs. Nkwenti Blaise Ngwohoh | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Cameroon F1 - Hard | ||||
29.11.18 a 2-a rundă | vs. Leny Mitjana | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.18 1-a rundă | vs. Herve Antchandie | 6-2, 5-7, 7-64 | detaliu meci | |
Tunisia F35 - Hard | ||||
10.10.18 1-a rundă | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Tunisia F34 - Hard | ||||
02.10.18 1-a rundă | vs. Baptiste Anselmo | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Tunisia F33 - Hard | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Fausto Tabacco | 1-6, 0-3, - Darko Bojanovic - retragere | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Brian Bencic | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
Davis Cup - Hard | ||||
16.09.18 | vs. Yosuke Watanuki | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Serbia F5 - Zgura | ||||
06.09.18 a 2-a rundă | vs. Marcell Bartakovics | - Darko Bojanovic - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
05.09.18 1-a rundă | vs. Darko Jandric | 2-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Serbia F4 - Zgura | ||||
30.08.18 a 2-a rundă | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-1, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.08.18 1-a rundă | vs. Maksim Tikhomirov | 6-0, 2-0, Maksim Tikhomirov - retragere | detaliu meci | |
Serbia F3 - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Ondrej Krstev | 7-67, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Serbia F2 - Zgura | ||||
16.08.18 a 2-a rundă | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 3-6 | detaliu meci |