MECI
30.06.17 | Sfert de finală | Nathan Pasha | Gonzalo Lama | 6-3, 6-4 | USA F22 | Zgura |
STATISTICI MECI
Nathan Pasha | Gonzalo Lama | |
Prima administrare % | 52/68 (76%) | 36/61 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 33/52 (63%) | 22/36 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/16 (63%) | 11/25 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 4/9 (44%) | 2/4 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/61 (46%) | 25/68 (37%) |
Total puncte câştigate | 71/129 (55%) | 58/129 (45%) |
Greșeli duble | 3 | 2 |
ași | 5 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Nathan Pasha vs. Gonzalo Lama - meciuri reciproce
30.06.17 | Sfert de finală | Nathan Pasha | Gonzalo Lama | 6-3, 6-4 | detaliu meci | USA F22 | Zgura |
Nathan Pasha form & Gonzalo Lama form
Nathan Pasha - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
16.09.20 1-a rundă | vs. Ruan Roelofse | 7-610, 6-4 | detaliu meci | |
14.09.20 1-a rundă | vs. Korey Lovett | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Binghamton Challenger - Hard | ||||
23.07.19 1-a rundă | vs. John Mcnally | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Steven Diez | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Indoor Hard | ||||
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Thai Kwiatkowski | 7-64, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Panama City - Zgura | ||||
31.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Pavel Krainik | 3-6, 6-2, 6-70 | detaliu meci | |
San Luis - Zgura | ||||
25.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
Drummondville Challenger - Indoor Hard | ||||
12.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
Launceston Challenger - Hard | ||||
04.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Ulises Blanch | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Jake Delaney | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Burnie Challenger - Hard | ||||
27.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Gianni Mina | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
10.01.18 a 2-a rundă | vs. Andreas Seppi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.01.18 1-a rundă | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 2-6, 7-62 | detaliu meci | |
08.01.18 Calificare | vs. Brian Tran | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
07.01.18 2-a rundă de calif. | vs. Rinky Hijikata | 5-7, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Playford Challenger - Hard | ||||
30.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Vietnam F3 - Hard | ||||
25.11.17 Semifinală | vs. Andrew Harris | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.11.17 Sfert de finală | vs. Daniiar Duldaev | 2-6, 7-65, 7-64 | detaliu meci | |
22.11.17 a 2-a rundă | vs. Kelsey Stevenson | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
21.11.17 1-a rundă | vs. Ryota Kishi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Vietnam F2 - Hard | ||||
15.11.17 a 2-a rundă | vs. Mukund Sasikumar | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.17 1-a rundă | vs. Daniiar Duldaev | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
23.10.17 Calificare | vs. Sem Verbeek | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Scott Puodziunas | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Australia F7 - Hard | ||||
12.10.17 Sfert de finală | vs. Dayne Kelly | 6-75, 6-74 | detaliu meci | |
12.10.17 a 2-a rundă | vs. Andrew Whittington | 6-76, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
09.10.17 1-a rundă | vs. Ken Cavrak | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Australia F6 - Hard | ||||
04.10.17 a 2-a rundă | vs. Andrew Harris | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.10.17 1-a rundă | vs. Daniel Nolan | 6-1, 6-2 | detaliu meci |
Gonzalo Lama - ultimele meciuri
Indian Wells - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Edan Leshem | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Wilson Leite | 6-710, 5-7 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-62, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hernan Casanova | 6-3, 0-2, Hernan Casanova - retragere | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Maxime Janvier | 6-4, 1-6, 7-66 | detaliu meci | |
M25 Oviedo - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 7-68, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-74, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Santo Domingo - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Fernando Verdasco | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Los Cabos - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
30.07.23 Calificare | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
29.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Fe - Zgura | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Francisco Comesana | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-72, 6-4 | detaliu meci | |
Medellin Challenger - Zgura | ||||
28.06.23 a 2-a rundă | vs. Patrick Kypson | 6-77, 1-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. Alex Barrena | 6-73, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Cali Challenger - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
19.06.23 Calificare | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 6-72, 6-3 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Lyon Challenger - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci |