MECI
01.12.19 | Semifinală | Nathan Seateun | Ricardo Ojeda Lara | 6-2, 6-4 | M15 Telde | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Nathan Seateun vs. Ricardo Ojeda Lara - meciuri reciproce
01.12.19 | Semifinală | Nathan Seateun | Ricardo Ojeda Lara | 6-2, 6-4 | detaliu meci | M15 Telde | Zgura |
Nathan Seateun form & Ricardo Ojeda Lara form
Nathan Seateun - ultimele meciuri
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Stefan Frljanic | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
M15+H Bagnoles - Zgura | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Marlon Vankan | 6-73, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
22.01.24 Calificare | vs. Toufik Sahtali | 6-71, 1-6 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Aymeric Bourne | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Aljaz Kirbis | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Alexandar Balj | 3-0, Alexandar Balj - retragere | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Connor Richardson | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Cezar Cretu | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Omar Brigida | 6-3, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Anas Ben Chiekh | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Bourg - Zgura | ||||
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Cluj - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Gabriel Ghetu | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tanger - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Filippo Moroni | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Carnac - Zgura | ||||
31.05.23 a 2-a rundă | vs. Timo Legout | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.05.23 1-a rundă | vs. Maxime Dubouch | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Massimo Giunta | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.23 1-a rundă | vs. Leonardo Rossi | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.02.23 Calificare | vs. Roland Stuurman | 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
06.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Yamaan Bushnaq | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1-a rundă | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci |
Ricardo Ojeda Lara - ultimele meciuri
M15 Sintra - Hard | ||||
10.09.20 a 2-a rundă | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
08.09.20 1-a rundă | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Loule - Hard | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
10.03.20 1-a rundă | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Faro - Hard | ||||
07.03.20 Semifinală | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
06.03.20 Sfert de finală | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Vale - Hard | ||||
01.03.20 Semifinală | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.03.20 Finală | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.20 Sfert de finală | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.02.20 1-a rundă | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - retragere | detaliu meci | |
M15 Paguera - Zgura | ||||
22.02.20 Semifinală | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - retragere | detaliu meci | |
21.02.20 Sfert de finală | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Palmanova - Zgura | ||||
12.02.20 1-a rundă | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15+H Bressuire - Indoor Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Telde - Zgura | ||||
01.12.19 Semifinală | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.19 Sfert de finală | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
16.11.19 a 2-a rundă | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Castellon - Zgura | ||||
10.11.19 Finală | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.19 Semifinală | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.19 Sfert de finală | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | detaliu meci |